Mouse tıklama ömrü ne kadar önemlidir?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Selamlar, Mouse'da tıklama ömrü ne kadar önemli? Mesela Corsair Katar Pro'da 30 milyon tıklama ömrü bulunurken Harpoon Pro'da 20 milyon tıklama bulunuyor. Bu aradaki 10 milyon çok fark yaratır mı? Veyahut şöyle sorayım, 20 milyon tıklama ne kadar gider? Sürekli PC başında oturan biri için.

Selamlar, Mouse'da tıklama ömrü ne kadar önemli? Mesela Corsair Katar Pro'da 30 milyon tıklama ömrü bulunurken Harpoon Pro'da 20 milyon tıklama bulunuyor. Bu aradaki 10 milyon çok fark yaratır mı? Veyahut şöyle sorayım, 20 milyon tıklama ne kadar gider? Sürekli PC başında oturan biri için.

2-3 Sene rahat götürecektir. Günde kaç saat kullandığınıza da bağlı biraz.

Karantina döneminde günün 12-13 saati kadar bilgisayar kullanıyorum. Sürekli oyun oynamıyorum, oynadığım oyun saati maksimum 3-4 saattir. Genelde video izlerim.

Karantina döneminde günün 12-13 saati kadar bilgisayar kullanıyorum. Sürekli oyun oynamıyorum, oynadığım oyun saati maksimum 3-4 saattir. Genelde video izlerim.

Razer DeathAdder Elite kullanmıştım 3 yıl boyunca, 50 milyon tıklama ömrü vardı. Günde 12 saat oyun oynadığımı bilirim.

Kullanmaktan sıkıldığım için değiştirmiştim, yoksa kullanılmayacak gibi değildi.

Harpoon Pro kullanıyorum. 1 yıldır günde 6 saat oyun oynuyorum. Fareyi en çok yıpratacak claw tutuşta sert bir şekilde oynuyorum. Şu anlık herhangi bir soruna rastlamadım.
Hocam bende Harpoon Pro almayı düşünüyorum. Mouse ne kadar küçük? 18 CM elim var, şu anda GXT 166 kullanıyorum elime tam uyuyor. Birde skatez'leri ne kadar iyi?

Bu arada Glorious Model O Wireless ve G Pro X Superlight da 20 milyon kullanım ömürlü switch kullanıyor.

Benim gibi tıklama ömrünün ne kadar önemli olduğunu merak edip gelen varsa söyliyeyim
inca img-339 kullanıyorum ve 30 milyon tıklama ömrünün olduğunu söylüyordu 1.5 sene olmadı sağ tık kötü algılamaya başladı. Şuana kadar da full normal kullandım anormal birşey başına gelmedi biraz şans işi heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı