Mouse tuşlarına görev atamak

zoqs

Centipat
Selam arkadaşlar; mouse üzerinde bulunan tuşları oyun oynarken nasıl kullanırım? 5 tuş var, solda bulunan tuşların hangisine basarsam ateş ediyor :) Kullanmadığım tuşlara oyun üzerinden görev atamak istiyorum. Seçtiğimde soldaki tuşların hepsi aynı görevi yapıyor, bu tuşların hepsine tek tek görev atama yolu nedir? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar; mouse üzerinde bulunan tuşları oyun oynarken nasıl kullanırım? 5 tuş var, solda bulunan tuşların hangisine basarsam ateş ediyor :) kullanmadığım tuşlara oyun üzerinden görev atamak istiyorum. Seçtiğimde soldaki tuşların hepsi aynı görevi yapıyor, bu tuşların hepsine tek tek görev atama yolu nedir? Teşekkür ederim.

Farenin Driver'ini indir 5 tuş varsa eminim driverida vardır. Bir de oyunu söyle ona göre yardımcı olayım.

Farenin Driver'ini indir 5 tuş varsa eminim driverida vardır. Bir de oyunu söyle ona göre yardımcı olayım.

Warzone peki önce mouse ye klavyede tuş atayıp, sonra oyun içinde o tuşa mı atama yapmalıyım?

Hangi oyunda yapıyor bunu? Birden fazla oyunda oluyorsa sorun Mouse'ta olabilir.

Mouse de sorun yok. Sadece tuşlar boşta 2 tuş aynı görevi yapıyor (Ayırmak istiyorum) ve sağ alttaki tuşa basınca alttab oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı