Mouse ve mouse pad önerileri

özgür2

Kilopat
Mouse: Razer Deathadder 3500=127 TL
Mouse Pad: Steel Series QcK+Mouse Pad=52 TL
Bu fiyatlar Sanal Marketimin fiyatları. En ucuz orda gördüm. Bildiğiniz daha ucuz bi yer varsa yazın lütfen.
Benim düşündüklerim bunlar. Tavsiye eder misiniz, başka önerileriniz var mı? Ayrıca mouse ve mouse pad uyumu varmış. Bu ikisi birbiriyle uyumlu mudur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bahsettiğin sitedeki Razer Deathadder 127 tl olan solak oyunlar için dizayn edilmiş.
Logitech G500s
Bu ürünü önerebilirim Logitech mause konusunda güven veren markalardan biri bana göre ve özelliklerine bakılırsa bu fiyat baya uygun. Diğer mağazalara baktığımda 150-170 TL genelde. Özelliklerinde DPİ 5700 yazmışlar doğrusu 8200 DPİ.

Bahsettiğin sitedeki Razer Deathadder 127 tl olan solak oyunlar için dizayn edilmiş.
Logitech G500s
Bu ürünü önerebilirim Logitech mause konusunda güven veren markalardan biri bana göre ve özelliklerine bakılırsa bu fiyat baya uygun. Diğer mağazalara baktığımda 150-170 TL genelde. Özelliklerinde DPİ 5700 yazmışlar doğrusu 8200 DPİ.
Sadece solaklar için olduğunu göremedim. İkazınız ve öneriniz için teşekkürler. Peki mouse pad konusunda ne diyorsunuz? İkisi arasında uyum olması gerekiyormuş. Bi öneriniz var mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı