Movavi Video Editor Plus 2020 vs Movavi Video Suite 2020 Steam Edition

Burakrals

Kilopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba, tamamen hobi olarak amatör video düzenlemeyi seviyorum. Kendi oyun videolarımı çekip montajlayıp kimse izlemese bile YouTube'da yayınlıyorum. İki program arasında kaldım Steam üzerinden satın alacağım. İkisi arasından hangisi daha iyi, hangisini önerirsiniz aralarındaki farklar neler belirtirseniz sevinirim.
Movavi Video Editor Plus 2020
Movavi Video Suite 2020 Steam Edition - - Video Making Software - Edit, Convert, Capture Screen, and more

Bu ay içinde gelecek versiyon:
Movavi Video Editor Plus 2021

Direk Movavi kullanmayın. Sony Vegas Pro karışık olsada keşfedip bulun. Movavi'den geçince zorluk yaşarsınız.

Kaç haftadır, pahalı olmayan hangi video kayıt programını alsam diye araştırıyordum ama arkadaşın sorusuna cevap veren tecrübeli biri çıkmadı ne yazık ki...

Merhaba arkadaşlar, çok fazla detaylı bilgisine sahip değilim ama suit en üst paketi olarak biliyorum. Movavi'nin kendi içerisinde ekran kaydı, ses kaydı gibi bazı programları yer alıyor. Bunların hepsini toplu bir paket halinde almak istiyorsanız suit versiyonu daha kullanışlı olacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca bakınız;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Movavi video Suite'de 20 şer saniyelik farklı ses dosyalarını video slaytın üstüne yerleştirebiliyor muyuz?
Ses dosyalarını slaytların üzerine tabi ki yerleştirebilirsiniz. Saniye vb. fark etmeksizin her türlü sesi, istediğiniz video ya da slaytın arkaplanına ekleyebilirsiniz.
Hepinize merhaba, tamamen hobi olarak amatör video düzenlemeyi seviyorum. Kendi oyun videolarımı çekip montajlayıp kimse izlemese bile YouTube'da yayınlıyorum. İki program arasında kaldım Steam üzerinden satın alacağım. İkisi arasından hangisi daha iyi, hangisini önerirsiniz aralarındaki farklar neler belirtirseniz sevinirim.
Movavi Video Editor Plus 2020
Movavi Video Suite 2020 Steam Edition - - Video Making Software - Edit, Convert, Capture Screen, and more

Bu ay içinde gelecek versiyon:
Movavi Video Editor Plus 2021
Eğer ekran kaydı aldığınız ve memnun olduğunuz bir video varsa sadece Movavi Video Editor Plus 2020'yi alabilirsiniz.
Kaç haftadır, pahalı olmayan hangi video kayıt programını alsam diye araştırıyordum ama arkadaşın sorusuna cevap veren tecrübeli biri çıkmadı ne yazık ki...
Merhabalar. Movavi Video Editor Plus'ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Deneme sürümünü kullanarak memnun kalırsanız orijinalini alabilirsiniz. Yahut internette k*rsan olarak full programı indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı