Çözüldü Movavi Video Editor'de lyric arka planı nasıl gri yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Serhat Tosunkaya

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba Technopat ailesi. Sistemim iyi olmadığı için Movavi Video Editor 2021 kullanıyorum ve bununla lyrics editler yapmaya çalışıyorum.
Şarkıcının söylediği söz söylenmeye başlamadan önce yazının gri görünmesini istiyorum. Sözü söylerken de soldan sağa doğru beyaz olmasını istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şarkıcının söylediği söz söylenmeye başlamadan önce yazının gri görünmesini istiyorum.

Basit metin ekle ve sözü yaz. Rengi gri olsun.

Sözü söylerken de soldan sağa doğru beyaz olmasını istiyorum.

Yeni metin parçası ekle. Oraya da "daktilo" diye bir metin öğesi vardı. Ondan ekle. Şarkı sözünü yaz. Rengi beyaz olsun.

Sonra bunları zaman çizelgesinde aynı yerden başlayıp aynı yerde bitecek şekilde aynı sürelere koy yani. Konumlandırma yaparken de birebir aynı yere koy. Üst üste gelsin.
Şarkıcının söylediği söz söylenmeye başlamadan önce yazının gri görünmesini istiyorum.

Basit metin ekle ve sözü yaz. Rengi gri olsun.

Sözü söylerken de soldan sağa doğru beyaz olmasını istiyorum.

Yeni metin parçası ekle. Oraya da "daktilo" diye bir metin öğesi vardı. Ondan ekle. Şarkı sözünü yaz. Rengi beyaz olsun.

Sonra bunları zaman çizelgesinde aynı yerden başlayıp aynı yerde bitecek şekilde aynı sürelere koy yani. Konumlandırma yaparken de birebir aynı yere koy. Üst üste gelsin.

Çözüm

Geri
Yukarı