Movie Maker 10 - Free video oynatmıyor

RoyMustang23

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçen gün bir hocamız Movie Maker 10 - FREE üzerinden video editlememizi istedi. Ben bu uygulamayı Microsoft Store'dan indirdim lakin video koyuyorum, GIF koyuyorum oynata tıklıyorum hiçbir şey olmuyor, kalıyor sadece. Bunun bir çözümü var mı? Kafayı yemek üzereyim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-11 005241.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-11 005241.png
    26,8 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
O nedir acaba hiç bilmiyorum?

Desteklediği formatlara bakınca GIF oynatması lazım. Büyük ihtimal ekran kartı sürücüleri veya hasarlı yükleme gibi sonuçlar olabilir. Çalıştıra şu komutu verip enter yapalım.
appwiz.cpl.

Program ekle/kaldırdan Windows essentialsa sağ tıklayıp kaldır/değiştiri tıklayın.
Çıkan pencerede tüm Windows Live programlarını onar yazanı tıklayın.
Düzelmez ise video sabitlemeyi kapatın.

Desteklediği formatlara bakınca GIF oynatması lazım. Büyük ihtimal ekran kartı sürücüleri veya hasarlı yükleme gibi sonuçlar olabilir. Çalıştıra şu komutu verip enter yapalım.
appwiz.cpl.

Program ekle/kaldırdan Windows essentialsa sağ tıklayıp kaldır/değiştiri tıklayın.
Çıkan pencerede tüm Windows Live programlarını onar yazanı tıklayın.
Düzelmez ise video sabitlemeyi kapatın.
şey Windows essentials dediğinizi burada bulamadım ben

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-11 015441.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-11 015441.png
    73,3 KB · Görüntüleme: 21
O pragmanın yaptığını yapan ve ücretsiz olan bir sürü yazılım var. Bence onlara yönelmenizi tavsiye ederim.
Best Free movie maker 10 alternatives diye arama yapın ve birini seçin.

Sabahtan beri 5-6 yazılım yükledim denedim hepsi ya ücretli ya da subtitles eklenmiyor felan. Bu arada benim sorunum ekran kartı felan filan guncellemeleri oldugunu sanmıyorum Movie maker 10 Microsoft store üzerinden indiriliyor ve tuhaf bir şekilde bu magazadan indirdiğim uygulamaların bir çoğu bozuk iniyor sorun burda ama nette hiçbir yerde bu lanet programı Microsoft Store harici indirebileceğim yer de bulamadım, gezginlerden indirmeye çalışsam o bile Beni Microsoft Store'a yönlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı