Mozilla, Logomuzu Değiştirmiyoruz, Tilki Hala Burada!

261538

Megapat
Makaleler
98
1614613882382.png

Mozilla çıkan haberlerden oldukça sıkılmış olsa ki bir blog yayınladı ve logolarının değişmediğini söyledi.

"İnsanlar, tarayıcımızdan tilki görüntülerini temizlediğimizi düşündükleri için silahlanmıştı. Hiçbir şeyin gerçeğin ötesinde olamayacağını bilerek içiniz rahat olsun."

"Tüm kargaşaya neden olan logo, bir süre önce kullanıcılarımızdan gelen girdilerle oluşturduğumuz logo. 2019'da Firefox tarayıcı logosunu güncelledik ve ana marka logosunu tarayıcının ötesine uzanan daha geniş ürün portföyümüz için yeni bir logo olarak ekledik ."

Kaynak

Eki Görüntüle 901710

Mozilla çıkan haberlerden oldukça sıkılmış olsa ki bir blog yayınladı ve logolarının değişmediğini söyledi.

"İnsanlar, tarayıcımızdan tilki görüntülerini temizlediğimizi düşündükleri için silahlanmıştı. Hiçbir şeyin gerçeğin ötesinde olamayacağını bilerek içiniz rahat olsun."

"Tüm kargaşaya neden olan logo, bir süre önce kullanıcılarımızdan gelen girdilerle oluşturduğumuz logo. 2019'da Firefox tarayıcı logosunu güncelledik ve ana marka logosunu tarayıcının ötesine uzanan daha geniş ürün portföyümüz için yeni bir logo olarak ekledik ."

Kaynak
Küçükken tilkiyi hep ateşe benzetirdim🔥🦊

Konuyu okudun mu? Böyle bir şey yapmayacaklarını söylüyorlar. Ama sanırım düzgün okumadın.
Vay canına? Görüyorum konunun ne olduğunu ama eskiden logo üzerinde en azıdan tilki olduğunu görebiliyorduk? Şimdi o tilkiden eser yok. İstedikleri kadar Tilki burada desinler.

Vay canına? Görüyorum konunun ne olduğunu ama eskiden logo üzerinde en azıdan tilki olduğunu görebiliyorduk? Şimdi o tilkiden eser yok. İstedikleri kadar tilki burada desinler.

Sanki bana Firefox'u çıktığından beri kullanan birisi de bize önceki logolardan bahsediyor. 17 yaşında bir çocuksundur eminim...

Sanki bana Firefox'u çıktığından beri kullanan birisi de bize önceki logolardan bahsediyor. 17 yaşında bir çocuksundur eminim...
Bana garezin mi var anlamadım? Eskiden ben logosundan memnundum ancak Tilki logosunun yüzünü kaldırdılar, ondan önceki logoları zaten daha belirginmiş neyin yarası bu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı