MP4 Uzantılı Video Açılmama Sorunu (0xc00d36c4)

arseea

Hectopat
Daha fazla  
Hata kodunu internette arattım ama sadece sorunun neyden kaynaklandığını anlatıyor. Çözüm yolu vermiyor.

MPC-HC ile açtığım zaman da "Cannot render the file." diyor. Ayrıca videoda sıkıntı oldugunu düşünmüyorum çünkü video telefonla çekildi ve o telefonla o gün 2 video daha çekildi ve onlarda sıkıntı yok.

Aslında videoları bi' arkadaşım telefondan başka bir bilgisayar üzerinde Flash belleğe atmış ve videonun özelliklerine baktığımda Flash takıldıktan 40 sn sonra videonun değiştirilmiş oldugunu anladım. Yani diğer videoların tarihi 11.10.17 olarak görünüyorken bu açılmayan videonun 13.10.17 görünüyor. Oysa hepsi aynı gün çekildi. Yani arkadaş Flashı takar takmaz video değiştirilmiş.

Ve şu an kendi bilgisiyarımda sorunu çözemedim. Çünkü geriye dönemiyorum gerisi olmadıgından.
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
VLC ile açmayı dener misin?

İşe yaramazsa bir Local Account aç veya varsa bu yerel hesaba geçip video'yu tekrar açmayı dene.

Daha sonra yeniden Microsoft hesabına dönebilirsin.

VLC ile açmayı dener misin?

İşe yaramazsa bir Local Account aç veya varsa bu yerel hesaba geçip video'yu tekrar açmayı dene.

Daha sonra yeniden Microsoft hesabına dönebilirsin.

VLC'yi denedim olmadı ama sonrasını nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum yani local hesap nasıl açılıyor ?
Buradan o dosyayı yollayabilir miyim acaba siz kendinizde açılıyor mu diye kontrol ederdiniz?

Dediğinizi yaptım açılmadı. Peki size videoyu hatta dosyayı nasıl yollayacagım buradan?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı