MPG Gungnir 110M ön fanların birinden cızırtı sesi geliyor

EdenDaTa

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret ve Finansman Öğrencisi
Merhabalar, MSI MPG Gungnir 110M kasaya sahibim ve son birkaç gündür kasamın ön kısmında bulunan fanlardan en üstte yer alan fan cızırtı sesi çıkarmaya başladı. Kasayı satın almamın üzerinden bir sene bile geçmedi, bu sebeple garantisinin geçerli olduğunu söyleyebilirim. Ben bu durumu MSI teknik servise yönlendirmeli miyim? Süreç nasıl işliyor, bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil whine büyük ihtimalle. Bu sorun her fanda ortaya çıkabilir. Ses dışında hiçbir etkisi olmaz. Ömür kısaltmaz. Çok rahatsız etmiyorsa uğraşma derim.

Muhtemelen, elimle öndeki ızgara yapıya baskı uyguladığım veya sert darbede bulunduğun zaman bir süreliğine ses kesiliyor.

Coil whine büyük ihtimalle. Bu sorun her fanda ortaya çıkabilir. Ses dışında hiçbir etkisi olmaz. Ömür kısaltmaz. Çok rahatsız etmiyorsa uğraşma derim.

İnceledim ve MSI destek grubu da bu konuda bana pek yardımcı olacak gibi değil. Elimde kanıt olarak video kaydı var ve bunu web sayfalarına yükleyemiyorum, sadece yazıyla da doğru anlaşılacağını pek sanmıyorum. Garanti kapsamında ücretsiz destek sağlarlar mı onu da bilmiyorum.
Evet bu coil whine. Ses çok rahatsız ediyorsa garantiye verebilirsin.

MSI web sayfasında yer alan 'Destek için başvur' kısmında yalnızca 'Oyuncu koltuğu yedek parça talebi' kısmı yer alıyor.

İnceledim ve MSI destek grubu da bu konuda bana pek yardımcı olacak gibi değil. Elimde kanıt olarak video kaydı var ve bunu web sayfalarına yükleyemiyorum, sadece yazıyla da doğru anlaşılacağını pek sanmıyorum. Garanti kapsamında ücretsiz destek sağlarlar mı onu da bilmiyorum.

MSI web sayfasında yer alan 'destek için başvur' kısmında yalnızca 'oyuncu koltuğu yedek parça talebi' kısmı yer alıyor.

MSI garanti hakkında pek bilgim yok. Ticket sistemi varsa ticket atın. Coil whine yazarsanız anlarlar.

MSI garanti hakkında pek bilgim yok. Ticket sistemi varsa ticket atın. Coil whine yazarsanız anlarlar.
Anladım, teşekkürler. BIOS üzerinde fanları yüksek devire aldığımda ses kesiliyor ancak her zaman o şekilde kullanamam. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı