Mpow Air SE alınır mı?

Teşekkürler. 1 haftadır araştırıyorum gerçekten düzgün kulaklık yok. Rampage Gamepower Trust dolu her yer.
Çoğu dandirik markayı kullandım 6 aya gitti hepsi bunu da 6-7 ay civarı oldu hala kullanıyorum sorunsuz ve rahatlık bakımından da çok rahat bir kulaklık. Mikrofonu çok kaliteli bir ses veriyor karşı tarafa. Ofmark'ın kendi sitesinde daha uygun olabiliyor oraya bakın bir. Zaten Türkiye satıcısı Ofmark hepsiburadadan almıştım bende.

Çoğu dandik markayı kullandım 6 aya gitti hepsi bunu da 6-7 ay civarı oldu hala kullanıyorum sorunsuz ve rahatlık bakımından da çok rahat bir kulaklık. Mikrofonu çok kaliteli bir ses veriyor karşı tarafa.

Mikrofonu gerçekten çok iyi. 1000 TL kulaklıklarla yarışır rahatlıkla. Sadece anakartımın ses kartı yeterli olur mu ondan korkuyorum.

Mikrofonu gerçekten çok iyi. 1000 TL kulaklıklarla yarışır rahatlıkla. Sadece anakartımın ses kartı yeterli olur mu ondan korkuyorum.
Bu kulaklığı 3 anakartta test ettim Gigabyte A320M-H , B450M-S2H ve en son MSI B450M-A PRO MAX hepsinde yakın sesler aldım en kaliteli ses S2H'daydı ama.

Geri
Yukarı