Mpow Air vs Mpow Air Pro

renas1

Femtopat
Daha fazla  
Bu iki kulaklığın ne gibi farkı vardır? Hangisini tercih etmeliyim sizce? Bir de Air Pro'nun satışı yok galiba şu an AliExpress'te.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalnız attığınız Air Pro değil. Hatta ben mağazalara mesaj attım. Şu an satışta olmadığını ama 12 Nisan tarihinde gelebileceğini söyledi @Quanic adlı kullanıcının aldığı yer.

Pro'yu tercih etmelisiniz. Benim bildiğim AliExpress'te satan iki yer vardı Mpow Offical ve High Tech Store şimdilik ikisinde de mevcut değil.

12 Nisanda kesin olarak geleceğini mi yoksa gelme ihtimali olduğunu mu söylediler?
12 Nisan tarihinde stoklara bakmamızı söylediler. Birazdan fotoğraf atarım konuşmadan.
Screenshot_20210326-160131.png
Screenshot_20210326-160120.png

Arasındaki farkları biliyor musunuz Air Pro hala stokta değilmiş gelecek gibide durmuyor.
Sanırım hala yok bakıyorum BH415 diye gelmiş acaba o mu pro diye de karar veremedim.
sanırım bu linkteki PRO oluyor açıklamada mikrofonun çıkarılamadığını yazmış güncellenmiş versiyon.

Son düzenleme:
Sanırım hala yok bakıyorum BH415 diye gelmiş acaba o mu Pro diye de karar veremedim.
Sanırım bu linkteki Pro oluyor açıklamada mikrofonun çıkarılamadığını yazmış güncellenmiş versiyon.

Satıcıya sorduğumda BH415 ile Air modeli arasında çok çok küçük farklar olduğunu söyledi.
Öğrendiğim kadarıyla Air Pro'da ekstra ses kartı vs varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı