MPOW Hava Pro 2.4G vs E900 Pro

Bütçe
360
Hocam beni biliyorsunuz ben Air Pro modelini aldım. Sabırlıysanız bekleyin ben sizin için incelemesini yapayım. Drop Plus'u deneme şansım oldu ve karşılaştırma yapabilirim^^

Ne zaman incelemesini yapabilirsin?

Hocam beni biliyorsunuz ben Air Pro modelini aldım. Sabırlıysanız bekleyin ben sizin için incelemesini yapayım. Drop Plus'u deneme şansım oldu ve karşılaştırma yapabilirim^^

Bir de bu düz E900 ile Pro versiyonu arasındaki fark nedir?

Ne zaman incelemesini yapabilirsin?

Bir de bu düz E900 ile Pro versiyonu arasındaki fark nedir?
Hocam elime geçer geçmez ilk gün incelemesini yapıcam. Daha sipariş edeli 2 gün oluyor. Havaalanında bekliyor kendisi. E900 ile prosu arasındaki fark devasa boyutta. E900 çöpten ibaretken e900 pro mükkemmel bir kulaklık. Ses kalitesinde 5 kat mikrofonda 50 kat falan fark var aralarında.

Hocam elime geçer geçmez ilk gün incelemesini yapacağım. Daha sipariş edeli 2 gün oluyor. Havaalanında bekliyor kendisi. E900 ile Pro'su arasındaki fark devasa boyutta. E900 çöpten ibaretken E900 Pro mükkemmel bir kulaklık. Ses kalitesinde 5 kat mikrofonda 50 kat falan fark var aralarında.

Şimdi bende senin kulaklıktan mı alayım yoksa E900 Pro mu?

Şimdi bende senin kulaklıktan mı alayım yoksa E900 Pro mu?

Yani hocam benim aldığım 800 lira olan bir kulaklık. Türkiyede adı Rampage Fury X Sadece yenilenmiş geliştirilmiş hali ve özellikle kablosuz. Evin içinde müzik dinlerken yemek yiyebilmek benim için mükkemmel bir avantaj. Sırf onun için bile ben tercih ederdim. Kendisi E900 Prodan üstün bir model. Ancak okadar rahat olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Gelince görücez. Türkü geçtim hiçbir global incelemesi yok kulaklığın. Haliyle model piyasaya çıkalı 3 hafta oluyor. Void proyu da ilk alanlardan oldum bunda da İlk olacağım sanırım.

Yani hocam benim aldığım 800 lira olan bir kulaklık. Sadece yenilenmiş geliştirilmiş hali ve özellikle kablosuz. Evin içinde müzik dinlerken yemek yiyebilmek benim için mükkemmel bir avantaj. Sırf onun için bile ben tercih ederdim. Kendisi E900 Pro'dan üstün bir model. Ancak o kadar rahat olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Gelince göreceğiz. Türkü geçtim hiçbir global incelemesi yok kulaklığın. Haliyle model piyasaya çıkalı 3 hafta oluyor. Void Pro'yu da ilk alanlardan oldum bunda da ilk olacağım sanırım.

Baslar iyi mi bir bilgin var mı oyunda nasıl performans verir kablolu ile kullanabiliyorsunuz.

Yani hocam benim aldığım 800 lira olan bir kulaklık. Türkiye'de adı Rampage Fury X sadece yenilenmiş geliştirilmiş hali ve özellikle kablosuz. Evin içinde müzik dinlerken yemek yiyebilmek benim için mükkemmel bir avantaj. Sırf onun için bile ben tercih ederdim. Kendisi E900 Pro'dan üstün bir model. Ancak o kadar rahat olmayacaktır diye tahmin ediyorum. Gelince göreceğiz. Türkü geçtim hiçbir global incelemesi yok kulaklığın. Haliyle model piyasaya çıkalı 3 hafta oluyor. Void Pro'yu da ilk alanlardan oldum bunda da ilk olacağım sanırım.

Ulaşınca bir inceleme çok güzel olur bende bu ayın 20'sinde bir kulaklık alacağım eğer iyiyse bende alabilirim.

Baslar iyi mi bir bilgin var mı oyunda nasıl performans verir kablolu ile kullanabiliyorsunuz.
Hocam öncelikle iki kulaklık da bass odaklı. Kendim okadar bass sevmem ve benim için eksi olsa da sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Oyundaki performansı eski modelin bile mükkemmeldi. 7.1i oldukça kaliteliydi fury Xin bu da ondan daha iyi bir model. Kablolu kullanabilirsiniz ancak çok iyi bir ses alamazsınız. Ayrıca kabloluda 7.1 de yok. Uygulaması da var ve oldukça düzgün. Sadece tiz seven biri için yetersiz kalır. Ses seviyesi de gayet yeterli gibi duruyor. Void ile aynı dB seviyesinde kendisi. Benim için fazla bile yüksek. Gecikme de yok diyebilirim. 2.4G teknolojisi kaliteli.
Ulaşınca bir inceleme çok güzel olur bende bu ayın 20'sinde bir kulaklık alacağım eğer iyiyse bende alabilirim.
Mutlaka yapacağım hocam. Void Pro ve Jabra move style edition ile direk kıyaslama yapacağım. İşin içine marshallı katmamayı düşünüyorum yoksa müziğini fazla gömerim kendisinin. Cloud 2 yi de bir ay kadar test ettim ancak hatırladığım kadarıyla değerlendiririm yazımda. Fotoğraf kalitesi kötü olursa kusura bakmayın ancak sizi de etiketlerim konuma :D

Hocam öncelikle iki kulaklık da bass odaklı. Kendim o kadar bass sevmem ve benim için eksi olsa da sizi fazlasıyla tatmin edecektir. Oyundaki performansı eski modelin bile mükkemmeldi. 7.1i oldukça kaliteliydi Fury xin bu da ondan daha iyi bir model. Kablolu kullanabilirsiniz ancak çok iyi bir ses alamazsınız. Ayrıca kabloluda 7.1 de yok. Uygulaması da var ve oldukça düzgün. Sadece tiz seven biri için yetersiz kalır. Ses seviyesi de gayet yeterli gibi duruyor. Void ile aynı dB seviyesinde kendisi. Benim için fazla bile yüksek. Gecikme de yok diyebilirim. 2.4G teknolojisi kaliteli.

Mutlaka yapacağım hocam. Void Pro ve jabra move style Edition ile direk kıyaslama yapacağım. İşin içine marshallı katmamayı düşünüyorum yoksa müziğini fazla gömerim kendisinin. Cloud 2'yi de bir ay kadar test ettim ancak hatırladığım kadarıyla değerlendiririm yazımda. Fotoğraf kalitesi kötü olursa kusura bakmayın ancak sizi de etiketlerim konuma :D

Yani AUX kablosu ilke kullanabilirim ama iyi ses alamam o yüzden BT mu lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı