Çözüldü Mrt bir sürü virüs buluyor fakat bulaşma yok diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Oğuz Eymen

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba hocalarım sıkıntı bu sizce bunları nasıl silerim mrt sonucu kötü yazılım algılanmadı diyor ayrıntılar diyorum bir sürü zararlı yazılım gözüküyor ama yanında ise bulaşma yok diyor.

Çözüm
Onlar sizin bilgisayarınızdaki zararlılar değil. MRT veritabanındaki tüm zararlıların isim listesi. :)

Hocam uğraşmayın ben OBS'den 0.25 hızla kayıt aldım Monster Control Center'in ikonunu virüs olarak göstermiş boşuna telaşlanmışım xD. Ama gari olan şu bende Kaspersky Plus var Microsoft Çevrim Dışı Tarama yapılmıyor basıyorum tepki vermiyor bir bilginiz var mı?

Onlar sizin bilgisayarınızdaki zararlılar değil. Mrt veritabanındaki tüm zararlıların isim listesi. :)

Hocam harbi diyosunuz.

Hocam uğraşmayın ben OBS'den 0.25 hızla kayıt aldım Monster Control Center'in ikonunu virüs olarak göstermiş boşuna telaşlanmışım xd. Ama gari olan şu bende Kaspersky Plus var Microsoft çevrim dışı tarama yapılmıyor basıyorum tepki vermiyor bir bilginiz var mı?

Benim yok hocam.

Geri
Yukarı