MS-7613 (Iona-GL8E) Anakart ile X3440 Kullanılır mı?

ThePunisher90

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
i5-650 ve GTX 1050 Ti sistemim var. Şimdi bunu geliştirmek istedim fazla masraf etmeden bir sene idare edecek şekilde, i7 860 düşünmüştüm fakat güvenip de alabileceğim fiyatı da uygun olan bulamadım. Bu yüzden Aliexpress üzerinden X3440 sipariş verdim 2 gün önce. İzlediğim videolardan da yola çıkarak hemen hemen aynı performansı verdikleri için ve fiyatı da çok uygun olduğu için bunu tercih ettim. Anakartım 1156 pin teknik olarak bakarsak uyumlu fakat herhangi bir sorun yaşar mıyım? X3440'ı kullanmak için öncesinde yapmam gereken bir şeyler var mı? Bazı Rus sitelerinde bu ikisi takım olarak satılıyor ve Youtube üzerinde fazla yok fakat bir iki test videoları vardı. Geldiğinde gönül rahatlıyla takıp kullanabilir miyim yoksa hevesim yarım mı kalacak?

Bir de HP forumlarında şuna denk geldim. Burada birisi Xeon işlemci için aynı soruyu sormuş siparişi geldikten sonra hemen tanıyıp çalıştığını yazmış;
Bahsettiğim Rus sitelerinden bir örnek de bu;

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı