MS-DOS ISO var mı?

Winginar

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Merak ettim ve VirtualBox'a kuracağım. ISO'su var mı sizde?

Son düzenleyen: Moderatör:

Al aga bende bu var.

Teşekkür ederim kuracağım şimdi.
Bakalım olacak mı?

Al aga bende bu var.

Bu işe yaradı teşekkürler.

Aga işe yarasa bile onu silmen gerek acil! Moderatörler virüs yayan dosya paylaşımı diye ceza verdiler anca düzeldi bilgin olsun yani.

Virüs bulaşır mı? Ben sanal makineyi oluşturup kullandım.

Merak ettim ve VirtualBox'a kuracağım. ISO'su var mı sizde?
Bu sitede her türlü eski işletim sistemleri ve eski yazılımların iso veya img dosyaları bulunuyor. Bir çok dos sürümünün de img dosyası var.

Kurulum için bu videomdan yararlanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk başta yaptığım işlemlere sanal makinede ihtiyacınız olmayacaktır.

Bir de ms-dos 3 adet disketten oluşur yani tek bir iso değil 3 tane imaj dosyası indirmelisiniz. Sonra bu img dosyalarını sanal makinenizin sanal disket sürücüsüne takarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Iso dosyalarında işlem yapabilmek için Poweriso, img/ima dosyalarında işlem yapabilmek içinse winimage programlarını öneririm. Iso dosyaları sanal CD, img dosyaları sanal disket dosyasıdır.

Son düzenleme:
Yok bende Grid'in antimalware var tarattım sorun bulamadı.
Şimdi anladım neden senin ban yediğini. MediaFire kullanmışsın. Oradan izin vermiyorlar Technopat Sosyal'da.Google Drive gibi şeyler kullan. Bu arada virüslü değil bu dosya sanırım.
Yok bende Grid'in antimalware var tarattım sorun bulamadı.
malwarebytes ile full taradım sorun yok sen sadece mediafire kullandın diye olmuş

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı