"msdia80.dll" dosyası nedir?

grafikibrahim24

Decapat
Resimde gördüğünüz msdia80.dll dosyası nedir hiç bilmiyorum ama bu dosyayı görmek istemiyorum.
Shift + Delete yapıp silmek istemedim belki bir şeyleri bozar diye, size sormak istedim, ne yapayım?

1571589122083.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Silmenizi önermem. DLL dosyalarını silmek genelde iyi sonuçlar doğurmaz. Bizzat sizinle aynı mantıkla sildim ve oyunlarımdan bazıları açılmadı.:)

Şunu yapmaya üşenmiyorsun ama bir cevap yazmayı çok görüyorsun.
Bende biliyorum Google'den bakmayı ama istiyorum ki Technopat'a yazayım bir muhabbet olsun cevap yazsan ölmezsin. :(

Şunu yapmaya üşenmiyorsun ama bir cevap yazmayı çok görüyorsun.
Bende biliyorum Google'den bakmayı ama istiyorum ki Technopat'a yazayım bir muhabbet olsun cevap yazsan ölmezsin. :(

Sevgili kardeşim, muhtemelen yaptığın güncellemelerden veya oyun-program kurulumundan dolayı oluşmuş bir kütüphanedir. Aramada çıkan ilk linkte dosyanın asıl konumunun nerede olması gerektiği ve nasıl taşınacağını anlatıyor. Muhabbet için sorduğunu bilmiyordum, hevesini kırmak istememiştim.

Sevgili kardeşim, muhtemelen yaptığın güncellemelerden veya oyun-program kurulumundan dolayı oluşmuş bir kütüphanedir. Aramada çıkan ilk linkte dosyanın asıl konumunun nerede olması gerektiği ve nasıl taşınacağını anlatıyor. Muhabbet için sorduğunu bilmiyordum, hevesini kırmak istememiştim.
Peki bir sorum daha olacak müsaden varsa, o linkini attığın şeyi hangi programda veya nerede hazırladın? 👀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı