MSİ 1660 Super 2299 TL

Bu kartı bu fiyata alanların %80 inin 5binden ilana koyacağına eminim ama ispatlayamam :)

Al-satcılara kızgın atıyorlar herhalde :D
Hocam al-sat yapanlara kızıyorlarda yetişseler alıp 4500TL'ye satacaklar bedava 2000TL'yi itecek değiller.
Hakikaten hocam adam gibi bir şey yazıyoruz komik atıyor inanılmaz atıyor bu adamlar insanı delirtir.

İnsanlar ticaret yaparak para kazanıyor buna kızmanın alemi yok. Ayrıca 4500 lira dedim bu piyasada gayet normal. Şu emojiler kalksa burada daha çok zaman geçiririm herhalde, işlerine gelmeyince ya kızgın ya rofl atıyorlar.

İnsanlar ticaret yaparak para kazanıyor buna kızmanın alemi yok. Ayrıca 4500 lira dedim bu piyasada gayet normal. Şu emojiler kalksa burada daha çok zaman geçiririm herhalde, işlerine gelmeyince ya kızgın ya rofl atıyorlar.
Dostum bence al-sat yapmanda bir sıkıntı yok ki zaten firmalar da bu sayede para kazanıyor.

Ama herkes seninle aynı fikirde de olmak zorunda değil. Kızgın atmış, üzgün atmış önemli değil gül geç.

Dostum bence al-sat yapmanda bir sıkıntı yok ki zaten firmalar da bu sayede para kazanıyor.

Ama herkes seninle aynı fikirde de olmak zorunda değil. Kızgın atmış, üzgün atmış önemli değil gül geç.
Kızgın atana niye güleyim? Ha umursamıyorum orası ayrı konu ama biri atınca diğerleri de atıyor, o sinir bozucu. Keşke herkesin yanıt verme/emoji bırakma hakkı olmasa.

Hocam al-sat yapanlara kızıyorlarda yetişseler alıp 4500TL'ye satacaklar bedava 2000TL'yi itecek değiller.

Ben alıp benim PC'ye takmayı düşünüyordum.

Bendeki 1650 Super'de 1 aylık. Onu da güzel bir fiyata okuturum diyordum 🙂

Bu ülkenin ekonomisi herkesi ticaretçi olmaya zorladı.

Ben alıp benim PC'ye takmayı düşünüyordum.

Bendeki 1650 Super'de 1 aylık. Onu da güzel bir fiyata okuturum diyordum 🙂

Bu ülkenin ekonomisi herkesi ticaretçi olmaya zorladı.
Beklemeden al. Yarına bir şey kalmaz. 1650S de 3k civarı gider :) Ama çok paraya ihtiyacın yoksa Sosyalden ihtiyacı olan birisine 2200-2500'e ver derim.

Hocam al-sat yapanlara kızıyorlar da yetişseler alıp 4500TL'ye satacaklar bedava 2000TL'yi itecek değiller.
Yattığım yerden 5 tane alabilirdim ama almadım, gerçekten ihtiyacı olan birinin ahını almaktansa bırak 2000 lirayı sistemimden vazgeçerim. Aynı şekil Amazon Japonya'dan 7000 liraya 6800 Nitro alıp burada 10-11'e satabilirdim ama yapmadım. Al sata şu ana kadar hiçbir şekilde sıcak bakmadım, bundan sonra da asla bakmayacağım. Böyle al satla kâr etme düşüncesi bence koca bir bencillikten başka bir şey değildir, çok şükür ki biraz da olsa empati yeteneğim var böyle düşünceler aklımın ucundan bile geçmiyor. 5 yıllık birikimiyle sistem toplayan arkadaşım 2 aydır ekran kartı yüzünden sistemini kullanamıyor, ben şu an onu gördüğüm halde böyle bir şeye girişirsem biliyorum ki o paranın bana gram hayrı olmaz, geldiği gibi gider.
Her şey paradan ibaret değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı