MSI 240 r sıvı soğutmadan gelen rahatsız edici ses

Kaanabisi_GS

Hectopat
Merhabalar ben MSI 240 r sıvı soğutma kullanıyorum PC'yi toplayalı yaklaşık 5 ay oldu bu günlerde sıvı soğutmadan ses geldiğini fark ettim gelen ses gittikçe arttı ilk açılınca geliyordu sonra gidiyordu şimdi hep geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu arkadaştaki kasa ve sıvı soğutucu bende var ve gelen ses aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 360mm modeli vardi. Ayni sorun bende de oldu. Garantiye gonderdim ve degisim/iade karari verildi. Sanirim kronik, bu sebepten cok sikayet eden olmuş. Ben de iade edip farkli marka aldim.

Sorun pompadan kaynakli. İlerleyen zamanda ses hiç kesilmiyor ve sicakliklar artiyor. Bilginiz olsun.

Aynı sorun bende de var, hatta ses birebir aynısı. NZXT Kraken m22 kullanıyorum. Dediğin gibi bende de sadece ilk açıldığında oluyordu sonra yük altındayken hep olmaya başladı. Soğutmanın borularını biraz yukarı aşağı oynattım. Çünkü bu sesler pompada baloncukların sıkışmasından kaynaklanıyor. Ben boruları oynatarak çözmüştüm. Şimdi yine arada bir bilgisayarı ilk açtığımda geliyor. Eğer çözemediysen bunu dene

Yeni konular

Geri
Yukarı