MSI 870A-G54 Boot Sorunu (iAtkos ML3U)

Deniz Baytaş

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tattooer, Industrial Designer
Merhaba. Benim anakartımda UEFI seçeneği yok veya ne şekilde aktif ederim hiçbir bilgim yok. Videoda anlatılan her şeyi yaptım. USB belleğime de iAtkos'u gömdüm fakat açılışta iki adet flash bellek çıkıyor. Herhangi birini seçtiğimde boot etmiyor ve imleç yanıp sönüyor. Ben bu sisteme nasıl ML3U kurabilirim veya bu sisteme kurabileceğim iAtkos sürümü nedir ? yardım ederseniz sevinirim :)

Sistem:
Anakart: MSI 870a-G54
İşlemci: AMD Phenom II x4 2.8 Ghz
Ekran kartı: Zotac 9800GT
Bellek: 6GB

Son düzenleyen: Moderatör:
7fm.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkürler, deneyeceğim : )

- - - Güncellendi - - -

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın fakat ben bu aygıta ML2 sürümünü de kuramadım : (. Hackboot ile bir şekilde boot edebiliyorum etmesine fakat yine kurulum ekranını göremiyorum. Acaba bu sisteme OSx kuramayacakmıyım ben ? : (

Bios ekran görüntülerim:

Y01F8h0.jpg

9uvKmZw.jpg
wWdYtrG.jpg
BbnyOVV.jpg
4OSVrwU.jpg
GQlL92I.jpg
N7eZrEX.jpg

Sistemin AMD olduğunu en başında belirtmiştim zaten : ). Fakat daha öncesinde eski anakartıma ( AMD işlemcili ) voodoo kernel kurmuştum fakat pek verim alamamıştım. Amacım bu yeni sisteme herhangi bir Mac sürümü kurmak. Eski kurulum cd mi taktığım vakit, boot ekranında elma logosundan sonra panic veriyor ama denemeye devam edeceğim...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı