Çözüldü MSI A320M BIOS güncelleme sonrası görüntü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

124629

Kilopat
Anakart Model: MSI A320M-A Pro Max

MSI resmi web sitesinden anakart modelimi bularak BIOS güncellemesini indirip M-Flash özelliği ile güncelleme yaptım. Yeniden başlattıktan sonra görüntü alamadım. Konuyla ilgili 1 saattir internette okumadığım yazı kalmadı. BIOS pilini çıkarıp 5 dakika bekleyip taktım ancak düzelmedi. Anakartta sıfırlama için jumper denen pinlerden yok. Servise yollamak hiç istemiyorum. Lütfen bana çok basit bir çözümü olduğunu söyleyin. Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
BIOS gitmiş yüksek ihtimalle. BIOS olmazsa hiçbir belirti de olmaz.
Servis yolu göründü diyorsunuz yani sizde
Anakartı servise yolladım. MSI resmi websitesinde, ürün sayfasında hangi işlemcinin hangi bios sürümüyle uyumlu olduğu yazmakta. Bunu kontrol etmeden güncellediğim için yaşadım sanırım bu sorunu. Konu kapatılıp eğer mümkünse bu yorum en başa alınabilir. Daha sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. (msi sitesinde ürünün sayfasına girdikten sonra üstten "support" kısmını seçiniz ve daha sonra sol menüde "uyumluluk" sayfasını açınız. Burada işlemci modelinizi bulup uyumlu bios sürümünü öğrenebilirsiniz.) İşte bunlar hep tecrübe :)
BIOS gitmiş yüksek ihtimalle. BIOS olmazsa hiçbir belirti de olmaz.
Servis yolu göründü diyorsunuz yani sizde
Anakartı servise yolladım. MSI resmi websitesinde, ürün sayfasında hangi işlemcinin hangi bios sürümüyle uyumlu olduğu yazmakta. Bunu kontrol etmeden güncellediğim için yaşadım sanırım bu sorunu. Konu kapatılıp eğer mümkünse bu yorum en başa alınabilir. Daha sonra aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yol göstereceğini umuyorum. (msi sitesinde ürünün sayfasına girdikten sonra üstten "support" kısmını seçiniz ve daha sonra sol menüde "uyumluluk" sayfasını açınız. Burada işlemci modelinizi bulup uyumlu bios sürümünü öğrenebilirsiniz.) İşte bunlar hep tecrübe :)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı