MSI A68HM-E33 V2 BIOS güncelleme sonrası görüntü gitti

Emrekcrtgrl

Hectopat
Daha fazla  
BIOS'u update etmek için versiyon 8.4'ü indirdim öncelikle flash bellek ile yüklemeye çalıştım fakat hata aldim. Daha sonra indirdigim dosya icersindeki uygulamayı bilgisayar açık halde iken calistirdim 8.3 den 8.4 e guncellenecektir gibi bir ifade çıktı tamam dedim. Sonra please try again hatası verdi ve bilgisayarda bir kasma gerceklesti. Hatayı tamam seklinde kabul ettim bilgisayari yeniden baslattim. Ve suanda bilgisayara hicbir sekilde görüntü gelmiyor BIOS pilini cikarip denedim bir sure bekledim RA slotlarinin yerini degistirdim tek tek denedim acil yardimlarinizi bekliyorum. Şimdiden cok tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir kasma gerceklesti. Hatayı tamam seklinde kabul ettim bilgisayari yeniden baslattim.
Çok güzel yine insan eli ve yine hata. Akıllı işte arkadaşım sizden niye dokunuyorsun bilgisayara? Bilene götür yada garantiye gönderin. Çökertmişsin BIOS'u.

BIOS yükleme sırasında oluşan hataların geri dönüşü pek yoktur. Teknik servisi arayıp durumu anlatırsanız ücretsiz BIOS yüklemesi yapalar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı