MSI A68HM GRENADE ve HD 6870 sistem görüntü gelmeme sorunu

sezgin388

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma yeni bir ekran kartı aldım, almadan önce bilgisayarım sorunsuz çalışıyordu fakat kartı aldıktan sonra bilgisayarımın fanları dönmesine, ışıklar yanmasına rağmen ekrana herhangi bir görüntü gelmedi. bilgisayarcıya götürdüm başka bir ekran kartı denedi yine sorun çözülmedi. Sonrasında yeni bir anakart aldım onu denedim yine sorun çözülmedi. BIOS pili, CMOS reset, RAM slotları, farklı RAM'ler, güç kaynağı tüm çözüm yollarını denedim fakat görüntü gelmedi. Bu arada ekran kartını başka bilgisayarda denediğimde görüntü geliyor, yani onda da sorun yoktu.

Hiçbir bilgisayarcı sorunun neyden kaynaklandığını tam olarak bulamadı. Aranızda bu konuda bana yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum, aklınıza gelebilecek her çözümü denedim sadece işlemciyi denemedim fakat o da sorunsuz çalışıyordu.

PC özellikleri;
  • MSI A68HM GRENADE anakart
  • HD 6870 1GB 256 BİT EKRAN KARTI
  • AMD ATHLON X4 860K 3.7 GHz
  • 600 W THERMALTAKE PSU
  • 1 TB WD HARDDİSK

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncel değilse güncelleyip deneyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı