Msi Aegis 3 BIOS güncellemesi sonrası görüntü gelmiyor

• Konuyu başlatan sahN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B

sahN

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhabalar

MSI AEGIS 3 VR7RD-022TR model masaüstü bilgisayarımın BIOS'unu kendi sitesindeki linkten indirdiğim dosyalar ve rufus aracılığıyla güncelledim.

https://www.msi.com/files/pdf/AIO_How_to_update_BIOS_in_Win8.1_10.pdf

Bu pdf'deki adımları uyguladım "Windows 8.1 / 10 WHQL Support" seçeneğini disabled edip flashtan boot ederek DOS ekranında "AFUDOS.EXE EB907INS.920" komutunu yazarak güncelledim en son verifiying de yaptı %100 oldu. Sonra kendim bilgisayarı yeniden başlattım fakat monitore görüntü gelmiyor klavyenin de ışıkları yanmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Recep Baltaş Yardım ederseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clear CMOS yaparsan açılma ihtimali var.
Kasayı açarsam garanti dışı kalıyor. Bu yüzden bildiğim yöntemlerle Clear CMOS yapamıyorum. Kasanın arkasında Auto Fix diye bir delik bulunuyor oraya basmayı, basılı tutmayı, basılı tutarken kasayı açmayı denedim ama fayda etmedi. Servisi göndereceğim mecbur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı