MSI Aero ITX 1070 test sonuçları

000.1 FURY

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle iyi akşamlar. Kuzenim kendine yurt dışı RTX 2080 aldı ve, bana da konuda bahsettiğim gibi, bu kartı bana hediye veriyor. Sizce bu kartın durumu nasıldır? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    3,2 MB · Görüntüleme: 85
Son düzenleyen: Moderatör:
Değerler pek iyi değil sıcaklık daha 7. dakikadan 80 dereceye dayanmış. Ve GPU-Z'de de değerler inişli çıkışlı. Bir süre idare eder sanırım. Ve testleri 8X MSAA açıp test edin.

Değerler pek iyi değil sıcaklık daha 7. dakikadan 80 dereceye dayanmış. Ve GPU-Z'de de değerler inişli çıkışlı. Bir süre idare eder sanırım. Ve testleri 8X MSAA açıp test edin.
evet dediğiniz gibi 8X MSAA yaptım ama 0X MSAA gösteriyo onu anlamadım ama bu kartla gta 5 falan 1920x1080 oynuyo yüksek ayarlarda sonra pubg oynuyo yüksek ayarlarda sıcaklık değerleri minimum 72 dereceyi gördü efendim anlamadım

Evet dediğiniz gibi 8X MSAA yaptım ama 0X MSAA gösteriyor onu anlamadım ama bu kartla GTA 5 falan 1920x1080 oynuyor yüksek ayarlarda sonra PUBG oynuyor yüksek ayarlarda sıcaklık değerleri minimum 72 dereceyi gördü efendim anlamadım.

Kart performanslı bir kart olduğu için oyunlarda yüksek FPS verebilir ama kart yanıyor. Kullanabildiğiniz kadar kullanın.

Bu sıcaklıklar normal 1070'de yüksek derdim fakat ITX kart ise normal. İsterseniz macunu daha kaliteli birşey sürerek ve kasa havalandırmasına fan ekleyerek ve güzel bir düzenleme yaparak derecesini düşürebilir, birdahakine kuzeninizden bana kart göndermesini isteyebilirim :D

Tek fanın etkisi olur evet. İçini açıp macun vs de değiştirmemişlerdir başkasından aldığınızı varsayıyorum. Gidicilikten ziyade tozdan ve içindeki macunun eskimesinden olabilir bu sıcaklık tek fanmış bir de. Biliyorsanız içini açıp termal bakım yapmakta fayda var.

Bu sıcaklıklar normal 1070'de yüksek derdim fakat ITX kart ise normal. İsterseniz macunu daha kaliteli birşey sürerek ve kasa havalandırmasına fan ekleyerek ve güzel bir düzenleme yaparak derecesini düşürebilir, birdahakine kuzeninizden bana kart göndermesini isteyebilirim :D
anladım efendim çok teşşekkür ediyorum valla bende anlamadım kendisi çok çimri biridir ama kesin aklına teyzem girmiştir yoksa vermez :D övünmek gibi olmasın da teyzem bana biraz düşkündür :D :D :D
Tek fanın etkisi olur evet. İçini açıp macun vs de değiştirmemişlerdir başkasından aldığınızı varsayıyorum. Gidicilikten ziyade tozdan ve içindeki macunun eskimesinden olabilir bu sıcaklık tek fanmış bir de. Biliyorsanız içini açıp termal bakım yapmakta fayda var.
kartı aldığından beri yani yaklaşık 3 yada 3.5 sene olmuştur hiç içi açılmamış dediğiniz gibi termal macun değişimi şart

Yeni konular

Geri
Yukarı