MSI Afterburner açıldığı zaman değerleri göstermiyor

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Arkadaşlar indirdim kurdum ama böyle oluyor açtığım zaman izleme kısmından videolar izleyerek ayarlar yaptım ama hala boyle 0 olarak gosterıyor. AIDA64'ten ise harici uygulamaları açtım ama etki etmedi. Ne yapmalıyım? Fikirlerinizi bekliyorum iyi sosyaller!

1634923264989.png

Arkadaşlar indirdim kurdum ama böyle oluyor açtığım zaman izleme kısmından videolar izleyerek ayarlar yaptım ama hala boyle 0 olarak gosterıyor. AIDA64'ten ise harici uygulamaları açtım ama etki etmedi. Ne yapmalıyım? Fikirlerinizi bekliyorum iyi sosyaller!

Eki Görüntüle 1195641

Intel'e destek yok.

Eki Görüntüle 1195641

Eskiden Intel HD 3000 kullanıyordum onda da öyleydi Intel HD 4000 de kullandım onda da öyleydi.

Eki Görüntüle 1195641

Harici ekran kartı olmadan olmaz ama AMD APU'larda oluyor diye biliyorum.

Peki, oyunlarda nasıl FPS GPU sıcaklıgı gorebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşım MSI Afterburner bu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hatta oyuna girince 400 derece gösteriyordu.
Pardon düzelteyim.

Önemli değil hocam yardım etmek için yaptınız arkadaşın ekran kartı dahili Intel olmasaydı Afterburner seçeneklerimiz arasında olabilirdi.

Geri
Yukarı