MSI Afterburner Ayarları

Efe Egemen İnam

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba,
Msi Afterburner uygulaması kullanıyorum, İlk olarak anlamadığım fan ayarlarında cpu fanı mı yoksa gpu fanını mı ayarlıyoruz, ikinci olarak ayarları yapsam bile bilgisayarı her aç kapa yaptığımda Afterburnerı açmadan fan ayarları çalışmıyor yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı modeli R7 265. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir sorum daha olucak Afterburner uygulamasında gpu fanı, sıcaklığı, cpu kullanımını görebiliyorum fakat cpu sıcaklığı seçeneği yok. (Sürüm en güncel.)
Bu bütün Afterburnerlar için böyle mi yoksa sadece bende mi böyle bi sorun var. Eğer bütün Afterburnerlar için böyleyse oyun oynarken bütün bilgileri görebileceğim başka bir program önerebilir misiniz?

3.png

Bende gözüküyor. Ayarları doğru yaptığınızdan emin olun.

yanıtınız için teşekkür ederim. Cpu temperature seçemiyorum çünkü gözükmüyor. sadece cpu usage olanları seçebiliyorum cpu temperature diye bir şey gözükmüyor. Windows üzerinden bir izin verilmesi lazım olabilir mi? Bios üzerinden bakabiliyorum sıcaklığa onda bi sıkıntı yok. Sadece resmini attıklarım var.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    2,1 KB · Görüntüleme: 663
  • 2.PNG
    2.PNG
    1,7 KB · Görüntüleme: 573
  • 3.PNG
    3.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 526
Afterburner'i PC'den tamamen kaldırıp PC'yi yeniden başlattıktan sonra güncel olan sürümü tekrar kurun.

Ayarlarınızın sabit, kayıtlı kalabilmesi için sol alt kısma (Startup Windows olmalı) işaret koyun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı