MSI Afterburner CPU Temprature Gözükmüyor

Rogeryuk

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynarken işlemci sıcaklığımı da görmek istiyorum. Forumda birkaç başlıkta bunu araştırdım Aida64 gibi yan uygulamalar aracılığıyla yapılıyormuş sanırım ama bu programları indirmeme rağmen CPU Temprature diye bir seçenek gelmiyor. Onun dışında FPS, GPU sıcaklığı gibi değerleri alabiliyorum. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Hayır görünüyor, yan uygulamaya gerek yok. Ayarlara girip OSD Bilgi Ekranını aktif etmeli ve ardından CPU1-2-3-4 şeklinde çekirdek sayısına göre olan sıcaklık seçeneklerinden birini açmalısınız. Veya doğrudan CPU Sıcaklık seçeneğini de açabilirsiniz.

Hayır görünüyor, yan uygulamaya gerek yok. Ayarlara girip OSD Bilgi Ekranını aktif etmeli ve ardından CPU1-2-3-4 şeklinde çekirdek sayısına göre olan sıcaklık seçeneklerinden birini açmalısınız. Veya doğrudan CPU Sıcaklık seçeneğini de açabilirsiniz.
Bende afterburner kullanıyorum aynı problem bendede var. Lakin osd bilgi ekranı seçeneği bende yok.

osd.png

Riva Turner kurulu ve dediğim gibi başka almam gereken bütün değerleri alabiliyorum. Ama bu ekranda işlemci sıcaklığı seçeneği yok insanlarda CPU Temprature diye olan seçenek benim yukarıda ss'ini attığım ekranda gözükmüyor. İşlemcim benim de Ryzen 3600 bu arada.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı