MSI Afterburner fan ayarı manuel ayara dönüyor

Katilpanda

Hectopat
Sapphire'in RX 570 4 GB OC Edition kartını kullanıyorum sıcak bir kart olduğu için özel fan ayarları yapıp atadım. Ancak ara sıra bilgisayarı açıp kapadığımda auto olan fan modunu manuele atıyor ve fanlar hiç dönmüyor. 85 dereceleri görüyor bu yüzden. Sorun nedir çok araştırdım ancak çözüm bulamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Not: Bilgisayar sabah ilk açmamda yapıyor bunu onlaraca restart atsam da bir daha yapmıyor ilk açılışta bu sorunla karşılaşıyorum.

Ekran Alıntısı12.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı oluyor yine. 50 dereceye ayarlıyorum oyuna giriyorum 15 - 20 saniye sonra yavaşlıyor.Aynı ekran kartı modeli (armor).
Birde bende bir sorun var anlamadım hala bilgisayar normal açılıyor istediğin kadar internette dolaşabiliyorsun ama oyuna girince normal açılıyor işte yapan firmanın logosu çıkıyor yada oyundayken 10 - 15 saniye sonra monitörde ışık olur ya açık olup olmadığını belli etmek için o yanıp sönüyo ekran gidiyo ama ses arkada var 5 saniye sonra ses de gidiyo reset atmadığın sürece ekran gelmiyor sendede oldumu böyle şey

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı