MSI Afterburner fan hızı yükselmiyor

Vahidbaki

Hectopat
Yer
Azerbaycan
Daha fazla  
Meslek
Gamer
GTX 660 var. MSI Afterburner kurdum. Temp limit ayarlanamiyor, kilitli ve fan hizim 30'dan aşağı ve 74'den yukari çıkmıyor. Bunlarin bir ayari mi var? Yardimci olursaniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 660 var. MSI Afterburner kurdum. Temp limit ayarlanamiyor, kilitli ve fan hizim 30'dan aşağı ve 74'den yukari çıkmıyor. Bunlarin bir ayari mi var? Yardimci olursaniz sevinirim.
Settings kısmında fan sekmesi var. Oradan kullanıcı ayarli fan kontrolünü aç kutucugunu işaretlersen ayarlayabilirsin.

Fanın yanında manuel butonu vardır ona basarak kendiniz seçtiğiniz değerleri kullanırsınız voltaj kontolu içinse ayarlardan voltaj kontrolünü açmanız gerekiyor kutucuk işaretleyeceksiniz yani ama şahsen voltaj işine riskinin çok fazla olmasından dolayı girmemenizi şiddetle tavsiye ediyorum ama fan konusunda özel ayarlarınızı yaparak daha sessiz ve size uygun bir profil oluşturabilirsiniz.

MSI Gaming App kurulu ise oradaki fan ayarlarıyla çakışıyor da olabilir. Bende ondan sürekli hızları değişiyordu. Onu silince düzelmişti.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,2 KB · Görüntüleme: 415
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı