Çözüldü MSI Afterburner FPS değerleri eksik gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YEGÜNGÖR

Decapat
Programı kurdum ama maksimum, minimum ve AVG FPS değerlerini göremiyorum programdan açmama rağmen.

AfterburnerOSD.png

AfterburnerAyarlar.png

Çözüm
"Benchmark" kısmına tuş ataması yapın. Başlatmak için atadığınız tuşa bastığınızda muhtemelen dediğiniz değerler çıkacaktır. Geç gelebiliyor, birkaç defa basın.
"Benchmark" kısmına tuş ataması yapın. Başlatmak için atadığınız tuşa bastığınızda muhtemelen dediğiniz değerler çıkacaktır. Geç gelebiliyor, birkaç defa basın.

Çözüm
Göstermek istediğin değerlerin yanında tik işareti yoksa, tik koy>ardından OSD'de göster deyip uyguladıktan sonra görünecektir.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 41

Yaptım ama göstermiyor.

Arkadaşın dediği gibi tuş ataması yaparsan çıkar. Başlatmak için atadığın Tuşa baş.

Bu video da yardımcı olur sana.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çift görünmüyor aslında, yapman gereken resimdeki kısmı düzenlemen gerekiyor.
Örneğin Minimum FPS ayrı görünsün diyorsan Framerate Min üstüne tıkla>Grup adını üstüne yaz kısmında <APP> yazan yere ekranda görünmesini istediğin grup adını ver. Örneğin FPS min yaz, diğerlerine de FPS Ort, FPS Maks, şeklinde yazarsan hepsini ayrı gruplamış olursun.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 33

Geri
Yukarı