MSI Afterburner Hariç Her Bilgiyi Gösteren Program Önerisi

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, %1 FPS Min Avg vb. bilgileri tam ve düzgün gösteren bir program arıyorum. MSI Afterburner'de iyi ancak FPS bilgileri sürekli yanyana olduğu için tam anlaşılmıyor. FPS Monitör'ü keşfettim ancak paralı olduğu için sürekli logosu gözüküyor bunların dışında ücretsiz her bilgiyi düzgünce gösterebilecek program arıyorum.

Haklısınız ama MSI Afterburner hariç demiş RivaTuner dememiş. RivaTuner Afterburner'in içinde olsa bile başlıkta Riva Tuner hariç dememiş.
Adam veriler yan yana olduğu için rahatsız oluyor MSI Afterburner'dan. RivaTuner'i tek başına önermen onun ne işine yarayacak?

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Steamda FPS Monitör 20 TL onu alacağım. Ben normal sitesinden baktığımda lisans için 80 TL istiyorlardı o yüzden vazgeçmiştim ama daha çok araştırınca Steam versionu uygun geldi gözüme teşekkürler ilginiz için.

Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Steamda FPS Monitör 20 TL onu alacağım. Ben normal sitesinden baktığımda lisans için 80 TL istiyorlardı o yüzden vazgeçmiştim ama daha çok araştırınca Steam versionu uygun geldi gözüme teşekkürler ilginiz için.
FPS Monitör gerçekten güzel.Afterburnera kıyasal daha hoş bir arayüzü var.
Açıkcası bu iki uygulamanın dışında adam gibi görüntüleyici yok.
Birde akran kartın ASUS ise, onun da bir görüntüleyicisi vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı