MSI Afterburner OSD Ayarlama

Pantheon

Megapat
Makaleler
159
Yer
Bursa-İnegöl
Daha fazla  
Meslek
Pc Doktoru
Profil Kapağı
1524814261
Watc.jpg

MSI Afterburner ile oyunlarda yukarıdaki gibi nasıl ayarlanır onu göstereceğim.
@mavisistem
Öncelikle gerekli yazılım olan MSI Afterburneri indirelim.

2.png

Resim her şeyi anlatsada kısa bir anlatayım. Afterburneri açtıktan sonra, ayarlar butonuna basıp oradan izleme sekmesine ulaşıyoruz. Burada bizi birçok ayar bekliyor. Aslında biraz karışık gözüksede çok basit.

Oyundayken yukarıda görünmesini istediklerimizi seçeceğiz. Ben gerekli olanları seçtim sadece.

Untitled.gif

Ayarları tutup bir öne atabiliyoruz, bu da yukarıdaki sıralamayı yapmanıza yardımcı olacaktır.

1.png

"in Bilgi Ekranı (OSD)" Yazanlar yukarıda görünecektir.

4.png

Her ayar için tek tek yukarıdaki gibi kutucuğa tik atmamız gerekiyor. 5 dakikanızı ayırıp çok rahat yapabilirsiniz. Yapamayan olursa bağlanıp yardım ederim.
Dileyen simge için bu konuya göz atabilir.

@Silinen üye Camtasia ile video kaydedip gif formatında çıktı aldım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlarla hiç uğraşamam diyen varsa aşağıdaki dosyayı belirtilen yere atsın.
Kod:
C:\Program Files (x86)\MSI Afterburner\Profiles
MSIAfterburner.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, herhangi bir sürüm olur.

İzleme sekmesinin hemen yanındaki OSD tabından kısayol atayabilirsin. Ben num - kullanıyorum açıp kapatmak için. Programı açtıktan sonra oyuna girip deneyebilirsin. Ben Splash Pro diye bir film izleme programı mevcut. Bu programı oyun olarak görüyordu, benim de işime geldi ordan düzenleme işini görerek yaptım.

Ben hep en güncel sürümde kullanıyorum. Normalde eklenmesi lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bulduğum en küçük oyunla yapayım dedim.

Geri
Yukarı