MSI Afterburner sadece RAM değerlerini gösterecek şekilde nasıl ayarlanır?

BayOcean

Hectopat
Daha fazla  
Format atmadan önce bu durum böyle değildi, sanırım Afterburner'da başka bir seçeneği kullanıyordum.
Ben sadece oyunun kullandığı RAM miktarı görüntülensin istiyorum, bunun böyle olmadığını şu şekilde anladım, görselde mevcut:
İki görsel arasında 1GB'dan fazla RAM kullanımı söz konusu. Alt Tab atıp, Chrome'da bir sürü sekme açmıştım. Yani Afterburner, Chrome'un (dolayısıyla tüm sistemin) kullandığı RAM miktarını gösteriyor.

Ben sadece oyunun kullandığı RAM değerini görüntülemek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Dosya Ekleri

• ac4.png
    ac4.png
    315,8 KB · Görüntüleme: 75
  • ac4 2.png
    ac4 2.png
    244,8 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tüm sistemi gösteriyor benim sistemimde, sen de oyundaki değere bakıp Chrome sekmeleri açarak test edebilirsin. Muhtemelen artacaktır.
Sadece oyunun kullandığını gösterecek bir değer yok diye biliyorum, tüm sistemi görüyor zaten.

Sadece oyunun kullandığını gösterecek bir değer yok diye biliyorum, tüm sistemi görüyor zaten.
Bence böyle değil, bulabilirsem paylaşacağım.
Yine de Alt TAB atıp, görev yöneticisinden oyun hariç tüm sistemin ne kadar RAM kullandığına bakılabilir (Örneğin 2GB) ve oyun ekranındaki değerden çıkarılır, ama onun ayarını bulucam.

Bence böyle değil, bulabilirsem paylaşacağım.
Yine de Alt TAB atıp, görev yöneticisinden oyun hariç tüm sistemin ne kadar RAM kullandığına bakılabilir (Örneğin 2GB) ve oyun ekranındaki değerden çıkarılır, ama onun ayarını bulucam.
Tamam buldum sanırsam, bunu işaretlemen gerekiyor.

Adsız.png

Geri
Yukarı