Çözüldü MSI Afterburner tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Sil-yükle yapmayı ve PC'yi yeniden başlatmayı denedim, MSI Afterburner'ı açmaya çalıştığımda tepki vermiyor. Yönetici olarak başlattığımda ise:

1613728771462.png

Bu hatayı alıyorum. LogFile'ı MSI Afterburner'ı normal olarak açarak paylaştım, başka ne paylaşmam gerektiyse lütfen söyleyin. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Sil-yükle yapmayı
Hocam bu sorun önceden yaşanmıyorsa programı silip bir daha yüklemeyi deneyebilirsiniz.
@326001, @Emre C.
@Bora Dere, @yika38. Müsaitseniz bakabilir misiniz?
Yok mu LogFile incelemeyi bilen? 🥲
Güncel.
Günceeelll!
Sorun devam ediyor güncel.
@369926, @Enes3078.
@Recep Baltaş hocam, müsaitseniz bakabilir misiniz? Mesajlar birleştirilince etiketler gitmiyor mu acaba? 🤔
Forumda hayalet olduğumu düşünmeye başladım.
Sorun devam e diyor, basit bir program için format atmak istemiyorum.
Çözümü en sonunda buldum, şu siteden tüm Visual Basic dosyalarını baştaki .bat dosyasını yönetici olarak başlattıktan sonra -otomatik kurar zaten- kurun, ardından sistemi yeniden başlatın sorununuz çözülür.

1614105592064.png
Sil-yükle yapmayı
Hocam bu sorun önceden yaşanmıyorsa programı silip bir daha yüklemeyi deneyebilirsiniz.
@326001, @Emre C.
@Bora Dere, @yika38. Müsaitseniz bakabilir misiniz?
Yok mu LogFile incelemeyi bilen? 🥲
Güncel.
Günceeelll!
Sorun devam ediyor güncel.
@369926, @Enes3078.
@Recep Baltaş hocam, müsaitseniz bakabilir misiniz? Mesajlar birleştirilince etiketler gitmiyor mu acaba? 🤔
Forumda hayalet olduğumu düşünmeye başladım.
Sorun devam e diyor, basit bir program için format atmak istemiyorum.
Çözümü en sonunda buldum, şu siteden tüm Visual Basic dosyalarını baştaki .bat dosyasını yönetici olarak başlattıktan sonra -otomatik kurar zaten- kurun, ardından sistemi yeniden başlatın sorununuz çözülür.

1614105592064.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı