MSI Afterburner'da nasıl GPU ismi gösterilir?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar selam, bu şekilde GPU adını nasıl gösteririm? Laptopta aktif hangi ekran kartını kullandığını görmek istiyorum.

1664222397979.png

El ile kendin ayarlardan yazarak yapıyorsun. Bu videoda görürsün nasıl yazacağını.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu kendileri yazıyor, program kendi yapmıyor. Yani benchmark videolarında orada ekran kartının modelinin yazıyor olması gerçekten o ekran kartı olduğu anlamına gelmiyor. İstediğini yazabilirsin oraya.
Evet bende öyle biliyordum ama emin olmak için açmıştım, eğer onu gösteren başka bir program varsa oda olabilir.

Evet bende öyle biliyordum ama emin olmak için açmıştım, eğer onu gösteren başka bir program varsa oda olabilir.
GPU1 ve 2'nin hangi kartlar olduğunu biliyorsan oyun içerisinde kullanımlara bakarak anlarsın. Harici ekran kartını da kullanıyorsa 2 ekran kartının da yüzdesi yüksek olur diye düşünüyorum (MUX yoksa).

CTRL basılı tutarak GPU kullanımı ve sıcaklığını seçin. Gösterdiğim yerdeki tiki işaretleyin ve ekran kartı modelinizi yazın.

1664222794737.png

Yeni konular

Geri
Yukarı