MSI Afterburner'ı varsayılan yapınca kart MHz düşüşü

Dediğim gibi OC hiçbir şekilde yapılmadı. Acaba bu Afterburner ayarlarında AMD kartlara özgü bir performans ayarı mı var?
Sadece MSI Afterburner'ı silip tekrar yüklesem olmaz mı?
Ayrıca Afterburner'daki profilleri sildim, bir de kendi yolu üzerindeki profiles dosyasından da silmeli miyim?

Hocam.
Driveri silip kurun işte. MSI Afterburner zaten sıfırlanıyor. 500 MB falan driver dosyası. 5dakikanızı almaz.DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal
Afterburneri silmekle falan uğraşmayın. Bir şey değişmez.

Hocam.
Driveri silip kurun işte. MSI Afterburner zaten sıfırlanıyor. 500 MB falan driver dosyası. 5dakikanızı almaz.DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi | Technopat Sosyal
Afterburner'i silmekle falan uğraşmayın. Bir şey değişmez.

Hocam bu durum daha önce de olabiliyordu, evet farklı bir sürücüye geçişte düzeliyor. Peki dediğim gibi hiç OC işlemi olmadı demiştim. 1MHz bile arttırılmadı ne bellek hızı ne de çekirdek hızı. MSI Afterburner'ı sıfırlamakla ilgili olduğunu sanmıyorum.
Peki DDU yapmadan bir yolu var mı?

Hocam kart zaten Armor. Normalde 1268 MHz Boost hızı var. OC yapılmadı ki hocam. Mesela şöyle söyleyeyim. Oyun menüsünde 110W TDP'deyken 1268 görüyor. Fakat 120W TDP'ye çıkınca 1150'lerde geziyor. Hertz'i 100 falan yapınca oyunda da 1268 görüyor.
Güç limitine takıldığı için hızı arttıramıyor.

Hocam bu durum daha önce de olabiliyordu, evet farklı bir sürücüye geçişte düzeliyor. Peki dediğim gibi hiç OC işlemi olmadı demiştim. 1MHz bile arttırılmadı ne bellek hızı ne de çekirdek hızı. MSI Afterburner'ı sıfırlamakla ilgili olduğunu sanmıyorum.
Peki DDU yapmadan bir yolu var mı?
1610897614654.png

Ekran kartını seçip temizledikten sonra yeniden başlat diyeceksin yahu.
Çok zor olmamalı :).
Güç limitine takıldığı için hızı arttıramıyor.
Güç limiti kapalıdır tahminimce.
Bir MSI Afterburner SS'i atar mısınız?

Dosya Ekleri

• rx570.png
    rx570.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 20

Geri
Yukarı