MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR fiyatına değer mi?

%45 NTCS bir panelden geçiyorsanız sorun olmaz. %72 NTCS bir panelden geçiyorsanız cansız gelir. Benim eski bi laptopum vardı, %60 NTCS standart bir TN panele sahip. Ondan sonra iyi geldi. Retina ekran kullanmışsanız tahammül bile edemezsiniz mesela Alpha ekranına. Kullanıcının beklentisine de bağlı. Oyun için yeterli, film için de kötü değil. Aldım film izleyemem gibi bir durum yok. Çizim, photoshop vs işlerle uğraşacaksanız özellikle sRGB ve Adobe RGB değeri yüksek premium panele sahip bir ürün alın.

%45 ntcs bir panelden geçiyorsanız sorun olmaz. %72 ntcs bir panelden geçiyorsanız cansız gelir. Benim eski bir laptopum vardı, %60 ntcs standart bir TN panele sahip. Ondan sonra iyi geldi. Retina ekran kullanmışsanız tahammül bile edemezsiniz mesela Alpha ekranına. Kullanıcının beklentisine de bağlı. Oyun için yeterli, film için de kötü değil. Aldım film izleyemem gibi bir durum yok. Çizim, Photoshop vs işlerle uğraşacaksanız özellikle sRGB ve Adobe RGB değeri yüksek Premium panele sahip bir ürün alın.

1366 cozunurluk ekrandan gececegım, sıkıntı olmaz herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gün önce geldi bilgisayarım kargodan aşırı derecede memnunum kasası kaliteliyim diye bağırıyor düşünmeden tavsiye ederim.
Hocam oyunlardaki fps degerleriniz nedir yeni gördüm konuyu :)
Emeği geçenlere teşekkür ederim bugün itibariyle alpha 15 i aldım. 2 dk arayla 11800 e alcakken foruma bakim dedim gitti de 11250 oldu yapıştırdım hemen 9 taksitle😁 @Radeon RX 5500M @bilbobagy sırada pc elime geçtiğinde neler yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum. Birde freedos geliyor dijital win10 önerisi olan varmı.
Hocam fps degerleriniz nedir acaba
%45 NTCS bir panelden geçiyorsanız sorun olmaz. %72 NTCS bir panelden geçiyorsanız cansız gelir. Benim eski bi laptopum vardı, %60 NTCS standart bir TN panele sahip. Ondan sonra iyi geldi. Retina ekran kullanmışsanız tahammül bile edemezsiniz mesela Alpha ekranına. Kullanıcının beklentisine de bağlı. Oyun için yeterli, film için de kötü değil. Aldım film izleyemem gibi bir durum yok. Çizim, photoshop vs işlerle uğraşacaksanız özellikle sRGB ve Adobe RGB değeri yüksek premium panele sahip bir ürün alın.
Hocam sizde de var sanırım ben herkese sorayım sözde değerler nasıl fps olarak oyunlarda 😀
Hocam oyunlardaki fps degerleriniz nedir yeni gördüm konuyu :)

Hocam fps degerleriniz nedir acaba

Hocam sizde de var sanırım ben herkese sorayım sözde değerler nasıl fps olarak oyunlarda 😀
Sonuçta alpha 15 kullanıcısı çok yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı