MSI Alpha 15 Isınıyor

lewjashby

Centipat
Daha fazla  
Millet selamlar, laptopun yön tuşlarının olduğu kısımda oyuna girdiğimde rahatsız eden bir ısınma oluyor, CPU ve GPU ısı değerlerim gayet iyi, o konuda bir sıkıntım yok ama dediğim gibi laptopun sağ alt köşesinde özellikle yön tuşlarının olduğu bölmede bir ısınma var. Bu neyin ısınması ve bir zararı olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ekran kartı veya işlemci o bölgedeyse oranın ısınmasından normal bir şey görmüyorum ama dereceler ne onu da söyler misiniz?

Millet selamlar, laptopun yön tuşlarının olduğu kısımda oyuna girdiğimde rahatsız eden bir ısınma oluyor, CPU ve GPU sıcaklık değerlerim gayet iyi, o konuda bir sıkıntım yok ama dediğim gibi laptopun sağ alt köşesinde özellikle yön tuşlarının olduğu bölmede bir ısınma var. Bu neyin ısınması ve bir zararı olur mu sizce?

Hangi oyunda kaç derece mesela? Laptopun belli bir kısmı ısınması normal. Bende de orta kısım ısınıyor büyük ihtimal ekran kartı ve işlemci orada çünkü.

Hocam ekran kartı veya işlemci o bölgedeyse oranın ısınmasından normal bir şey görmüyorum ama dereceler ne onu da söyler misiniz?
CPU 65-70 GPU 55-60 arasında geziyor normalde, sanırım CPU ya da GPU değil ısınan çünkü daha önce böyle bir şey fark etmedim.
Bu arada gariptir ki bu sorunu soğutucu aldıktan sonra yaşamaya başladım GPU ve CPU ısı değerlerim düşüyor ama yön tuşlarının orada bir şey ısınıyor ne olduğunu anlamadım.

CPU 65-70 GPU 55-60 arasında geziyor normalde, sanırım CPU ya da GPU değil ısınan çünkü daha önce böyle bir şey fark etmedim.
Bu arada gariptir ki bu sorunu soğutucu aldıktan sonra yaşamaya başladım GPU ve CPU ısı değerlerim düşüyor ama yön tuşlarının orada bir şey ısınıyor ne olduğunu anlamadım.
Hocam bunlar normal sıcaklıklar siz merak etmeyin.

Geri
Yukarı