MSI Alpha 15 nasıldır?

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Bu laptopu büyük ihtimalle alacağım fakat ekran %45 NTSC diyor. Bu büyük bir problem mi sizce? Bu fiyat bandında daha iyisini bulamadım. Ekstra 8 GB RAM alacağım bir de.

Bu modeli detaylı bilmiyorum, fakat gayet güzel özelliklere sahip fiyat bir tık daha düşük olabilirmiş.

Evet ekstra 8 GB RAM şart.

Şu an satışta olan Alpha 15 A4x cihazlar, onarım görüp tekrar satılan modeller diye biliyorum. Satıcı ile iletişime geçmeniz daha doğru olur. Cihaz gayet kaliteli, GP65 kasa. Ekran iyi sayılmaz; net bir görüntü istiyorsanız veya profesyonel işlerle uğraşıyorsanız üzer.

Bu laptopu büyük ihtimalle alacağım fakat ekran %45 NTSC diyor. Bu büyük bir problem mi sizce? Bu fiyat bandında daha iyisini bulamadım. Ekstra 8 GB RAM alacağım bir de.

Yani kullanmadım ama daha önce Alpha modeli ile 2-3 şikayet okumuştum fiyatı gayet iyi ama bilemiyorum emin değilim bu model hakkında.

Ya alacağım asıl laptop stokta kalmadı.Üniversite için lazım yurtta kalacağım vaktim de dar bilmiyorum ne olacak

Hocam eğer bütçenizi az biraz aşabilirseniz HP 15-dk2011nt 4G8Q9EA i5-11300H 16 GB 1 TB + 256 GB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu
Eğer aşamazsanızada HP Gaming Pavilion 15-DK2007NT 4G8Q5EA i7-11370H 8GB RAM 512GB SSD 4GB RTX3050 15.6 FHD 144Hz Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu öneririm aradaki farkı vermeye değer Ti modeli ekran kartı hem de depolama olarak çok fark var ama bütçe aşılmazsa alttaki modelde alınabilir üstteki model i5 bir o eksisi var ama işlemci ile ekran kartı iyi uyumlu çalışır alttaki modelde de bir sorun olmaz bütçe ile alakalı değiğim gibi
MSI düşünürseniz bu var ama bu model hakkında pek bilgim yok MSI Katana GF66 11UC-236XTR i5-11400H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı