MSI Alpha 15 vs Lenovo Legion 5

MSI Bravo 17 kullanıyorum, RX5500M ekran kartım var ve çok memnunum. Bu modelde ise RX5600M ekran kartı var, 2060 gücündedir. MSI almanızı öneririm. Ayrıca attığınız MSI modelinin bir de 17.3 inçlik modeli var, baktığımda stoklarda göremedim ama siz yine de takip edin.

MSI Bravo 17 kullanıyorum, RX5500M ekran kartım var ve çok memnunum. Bu modelde ise RX5600M ekran kartı var, 2060 gücündedir. MSI almanızı öneririm. Ayrıca attığınız MSI modelinin bir de 17.3 inçlik modeli var, baktığımda stoklarda göremedim ama siz yine de takip edin.

Bu arada konu sahibinin cidden 17.3 inç ekrana sahip bir laptop almasını şiddetle öneririm, 15.6 inç artık yetersiz geliyor keşke 17.3 inç laptop alsaymışım diyorum.

Bence o kadar bütçelere çıkabiliyorsan şahsi tavsiyem

19.7 Olsaydı laptop. Lenovo Legion derdim.

Alpha'nın kasası daha iyi hocam, Legion'da ise Windows kurma RAM ekleme gibi zahmetler yok. Performansları eşit, artık hangisi gözünüze daha hoş görünürse onu alın.
Ekleme: Legion daha serin çalışır 4 fan çıkışından dolayı. Alpha 15e 3 tane çıkış koyan MSI'ı anlamak güç.

Legion hakkında çok fazla coil whine felan duydum , bir tereddüt ettim... çok fazla problemli mi acaba :/
Bence o kadar bütçelere çıkabiliyorsan şahsi tavsiyem

kamerası yok , bu benim için önemli
Bütçen ne kadar?
bütçe 12 , monster , casper felan istemiyorum ama

Geri
Yukarı