MSI Alpha 15 vs Lenovo Legion 5

Beyler Alpha 8 GB olanı da stokları bitmiş :D
Düzeltme 11800 küsure satılan versiyonun stokları bitmiş, ama Hepsiburada üzerinden 12700'e satışı devam ediyor başka şirket tarafından

Beyler Alpha 8 GB olanı da stokları bitmiş :D
düzeltme 11800 küsure satılan versiyonun stokları bitmiş, ama Hepsiburada üzerinden 12700'e satışı devam ediyor başka şirket tarafından.

O fiyata Legion daha doğru bir seçim olur zaten, ben olsam alternatifi varken RAM eklemem gereken bir laptop almazdım. Hocam sizin para iadesi halloldu mu?

O fiyata Legion daha doğru bir seçim olur zaten, ben olsam alternatifi varken RAM eklemem gereken bir laptop almazdım. Hocam sizin para iadesi halloldu mu?
Hocam benim işler çetrefilli :( Çarşamba günü aradılar, ben ihtarnamede laptopun güncel bedelini istemiştim adamlar fatura tutarını ödemeyi kabul ediyoruz sizin için uygunsa dediler. Dün de aradılar git ibraname doldur pazartesi günü belge elimize ulaşır işlemi başlatırız 10 güne ödeme olur dediler. Ama ibranamede Aras kargo x şubesi y kargo numaralı ürünüm kayıp-çalındı vs neyse bundan doğan tazmin tutarı z miktarı tarafıma ödenmiştir alacağım yoktur gibi bir şeyler yazıyordu. Beni arayan kişiyi tekrar aradığımda bunun prosedür gereği olduğunu ve doldurmam gerektiğini söyledi. Kendi elimle adamlara bana borcunuz yoktur diye kağıt doldurup verdim :( Koskoca! Aras kargo inşallah bide burdan vurmaz bize. Kendi avukatım dahil 2 farklı avukatla görüştüm keşke parayı almadan böyle bişey doldurmasaydın ama bazı şirketler böyle çalışıyor, verdikleri süreyi bekle ödenmezse gereken yapılır dediler
Legionu bende daha önce dediğim gibi 1 tb ssd takviyesi yaparak alabilirim eğer para elime geçerse
Beyler lenovo legion alsak ssd kendimiz değiştirsek garanti dışı kalır mı? Bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı