MSI ALPHA A3DD tam performans alamıyorum

cheav

Centipat
Merhaba cihazım MSI Alpha A3DD.

LOL oynarken 110 FPS alıyorum sabit de kalmıyor sürekli düşüşler oluyor. Görüntü kalitesi orta iken bunları veriyor. Ortalama 110-90-75 gibi oynuyor. Teknik servis kurulumunu yapmıştı. Ekstra yapmam gerekenleri söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

LOL oynarken 110 FPS alıyorum sabit de kalmıyor sürekli düşüşler oluyor. Görüntü kalitesi orta iken bunları veriyor. Ortalama 110-90-75 gibi oynuyor. Teknik servis kurulumunu yapmıştı. Ekstra yapmam gerekenleri söyler misiniz?

Selamlar,

Ben de bugün bu cihazı aldım. Geçen Cuma İncehesap'ta çok sağlam bir cihaz vardı 10300 TL'ye. Onu kaçırdım buna mecbur kaldım. Kaçan cihaz;

Kendi cihazını tavsiye eder misin? Ne kadara aldın hocam? Konuyla ilgili bir tavsiyem yok size fakat ben kurulum adımlarımı paylaşırım cihaz geldiğinde.

Kolay gelsin.

Selamlar,

Ben de bugün bu cihazı aldım. Geçen Cuma İncehesap'ta çok sağlam bir cihaz vardı 10300 TL'ye. Onu kaçırdım buna mecbur kaldım. Kaçan cihaz;

Kendi cihazını tavsiye eder misin? Ne kadara aldın hocam? Konuyla ilgili bir tavsiyem yok size fakat ben kurulum adımlarımı paylaşırım cihaz geldiğinde.

Kolay gelsin.

Kaçırdığınız cihaz iyiymiş ama yapacak bir şey yok. Hocam profilimden konulara bakabilirsiniz. Bu cihazlarda kronik sorun var sanırım. İptal etmek isterseniz diye diyorum.

bende de aynı bilgisayar ve aybı sorun var ne gördüysem denedim sen bir çözüm bulursan lütfen bana da haber ver

Merhaba aynı bilgisayar bende var kronik sorunlarının çözümü basit mavi ekran olayı falan MSI usa ile iletişime geçtim onlar çözdü fakat en büyük sorun LOL aynı şekilde orta ayarda bile kasıyor oyun diğer yüksek performans isteyen oyunlar çatır çatır akıyor eğer çözersen haber et kankam

Geri
Yukarı