Elektronik MSI AMD B550-A Pro - 1.999,00 TL

Hocam ben aldıktan sonra araştırma yaptım. Kötü yorumlarla karşılaşmadım. Umarım ürün geldiğinde de sorun olmaz. 2100 lira verip 12 taksitle aldım. İadesinde kart limitini 12 ay boyunca kitler :D
MSI'den yana sanırım hiç şansım olmadı hepsi çok kötü çıktı bu üründe dahil, kalitesiz bileşenler kullanıyor. MSI gibi bir marka neden BIOS piline koruma yapmaz hala anlamış değilim.

Arkadaşlar satıcı B550M yolladı. Tüh...

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-09-29 at 16.59.49.jpeg
    WhatsApp Image 2022-09-29 at 16.59.49.jpeg
    77,3 KB · Görüntüleme: 46
İade edip şikayet ettiniz mi ?
Evet hocam. Şikayetvar'a konu açtım. Hepsiburada'dan dönüş yaptılar. Durumu anlattım ve satıcının dükkanını kapattılar. Birkaç gün sonra döndüler iade harici bir şey yapamayız dediler. Şikayetvar'da bir yıldız basıp ürünü iade ettim. Tüketici hakemle uğraşacaktım. Eşim boşver uğraşma deyince saldım.

Evet hocam. Şikayetvar'a konu açtım. Hepsiburada'dan dönüş yaptılar. Durumu anlattım ve satıcının dükkanını kapattılar. Birkaç gün sonra döndüler iade harici bir şey yapamayız dediler. Şikayetvar'da bir yıldız basıp ürünü iade ettim. Tüketici hakemle uğraşacaktım. Eşim boşver uğraşma deyince saldım.
İyi yapmışsınız. İade ettikten sonra herhangi bir kazanım elde edebileceğini sanmıyorum, satıcı Hepsiburada olsaydı muhtemelen doğru modeli gönderirlerdi ama 3. şahıs satıcılarda farklı oluyor sanırım. Sizi boş yere uğraştırıp enerji ve vakit kaybettirmiş oldular..

Elinize sağlık ve geçmiş doğum olsun. Evet eşiniz doğru söylemiş. Zaten bu ürünle bu kadar uğraştınız bide diğer türlü uğraşıp başınız ağrıyacak. Hep 2. Şahıslardan alışveriş yaparken korktuğum konulardan birisi.

Geri
Yukarı