MSI Armor RX570 4G fan ayarları önerisi

1dayumay

Hectopat
Başlıkta belirttiğim ekran kartına sahibim. Fanları ayarlamayı unutuyorum, bazen çok hızlı bazen çok yavaş dönüyor sürekli ayarlamak beni uğraştırıyor.

MSI Afterburner'dan kullanıcı ayarları otomatik fan kontrolünü açmak istiyorum. Kullandığınız ayarları atabilir misiniz?

1611149403621.png

Ben 0-50 derece arasında %30 da kullanıyorum 50-60 da %55'e çıkıyor 60'dan 80'e %80'e çıkıyor grafiği atamadım PC şu an açacak durumda değil.

Hayır. Benim kullandığımı deneyip görebilirsin eğer sıcaklıklar fazlaysa arttırabilirsin hızı ben kendiminkini söyledim en stabil fan ayarı diye bir şey yok herkes kendi hava akışı nasılsa ona göre ayarlıyor.
Şuan boşta %30 fanda 39 derece çalışıyor ve başka bir sorum olacak Windows açılırken hoşgeldiniz yazısında çok bekletiyor önceden hiç bu kadar bekletmiyordu verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır ?

Şu an boşta %30 fanda 39 derece çalışıyor ve başka bir sorum olacak Windows açılırken hoş geldiniz yazısında çok bekletiyor önceden hiç bu kadar bekletmiyordu verebileceğiniz bir tavsiye var mıdır?

HDD kullanıyorsan ve çok program yüklü ise olabilir ve 39 derece makul bir sıcaklık bir sorun olmaz.

Geri
Yukarı