MSI Armor RX570 ile 20.9.1 driver stabil çalışmıyor

Mark Jefferson

Hectopat
Makaleler
2
Ekran kartını kullanan arkadaşları bilgilendirmek için bu konuyu açtım. Driver'ı kurduğum zaman oyunlarda kitlenme, görüntü gitmesi, çökme sonrası driverın çalışamaması gibi sorunlarla karşılaştım. Nadir olarak da yeniden başlattığımda siyah ekranda kalma gibi sorunlar gözlemledim. Şu anda tüm RX570'ler ile mi bir sorunu var bilmiyorum ancak benim kartımla kesinlikle düzgün çalışmıyor. Kartı okuyamadığını gösteren bir hata kodunu altta paylaştım.

Ekran Alıntısıgg.PNG

Not: 20.4.2 driver ile sıkıntısız çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir tek bende mi düzgün çalıştı? En son 20.4.2 sürücüsü stabil olmamaya (WHQL bir sürücü için değişik bir şey oldu bu) başladı bende 20.9.1 indirdim eski sorunların hiçbirini yaşamıyorum.

Bir tek bende mi düzgün çalıştı? En son 20.4.2 sürücüsü stabil olmamaya (WHQL bir sürücü için değişik bir şey oldu bu) başladı bende 20.9.1 indirdim eski sorunların hiçbirini yaşamıyorum.
Bende de stabil. Hatta arada da olsa çökmeler bitti.

Çok garip. Deneye deneye bulmak gerekiyor sanırım kullandığımız kart için en uygun olan sürümü.
Eki Görüntüle 677986

MSI Armor modeli ile sorunsuz kullanıyorum, bu AMD sürücülerini anlamıyorum yahu 😤
Armor modeli sizde de çok fazla ısınıyor mu ? 120W güç çektiğinde, 75-80 derece arasında tutmam için en az 3000-3500 RPM fan hızına ihtiyaç duyuyorum ki bu da kafamı çok ütülüyor.
Dostlar, aynı sorun 20.4.2 sürümünde de devam etmeye başlayınca bilgisayarı elden geçirdim ve sebebin windowstan kaynaklandığını anladım. Format atınca sorunlar düzeldi, 20.9.1 sürümü sorunlu değildir bilginize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı