MSI Atlas ARGB bağlantısı nasıl yapılır?

cntengn

Decapat
MSI Atlas ARGB ekran kartı tutacagı aldım. Fakat kasaya montajı gerçekleştiremedim. 5V 3pin girişi anakartımda yok. 4 pin girişli cha fan 1 ve 3 pin girişli cha fan 2 var. Ancak takmayı basaramadım. Başka bir aparatla ya da nasıl montaj yapabilirim yardımcı olursanız? Teşekkur ederım şimdiden.

Hocam sizin anakartta 5v (3pin) argb destegi yok. Eger argb efektleri programla kontrol etmek istiyorsaniz ve kasadaki argb ortamin senkronize calismasini istiyorsaniz onceki yorumumdaki attigim link sizin aradiginiz urun.

Hocam sizin anakartta 5V (3pin) ARGB destegi yok. Eger ARGB efektleri programla kontrol etmek istiyorsaniz ve kasadaki ARGB ortamin senkronize calismasini istiyorsaniz onceki yorumumdaki attigim link sizin aradiginiz ürün.

Dark ARGB Hub 6 Fan Takılabilir,3pin RGB + 3 Pin Fan,RGB Fan Çoklayıcı (DKCKHUBARGB) | Teknobiyotik peki hocam bu üründe 3pin ARGB girişleri mevcut ve daha ucuz sizce işimi görür mü?

@Fisikopat yalnız convert etmek için 12v RGB portu da yok.

Konu sahibine tavsiyem direkt bir ARGB kontrolcü almasıdır.

Dark ARGB Hub 6 Fan Takılabilir,3pin RGB + 3 Pin Fan,RGB Fan Çoklayıcı (DKCKHUBARGB) | Teknobiyotik bu ürün iş görür diye dusunuyorum sızın de fıkrınızı alabılırım.

@Fisikopat yalnız convert etmek için 12v RGB portu da yok.

Konu sahibine tavsiyem direkt bir ARGB kontrolcü almasıdır.

Telefondan detayli inceleyemedim anakarti pardon hocam.

RGB header da yokmus kartinizda, program ile senkron calisma secenegini eliyoruz direkt kumandayla kontrol etmelisiniz. Yani arkadasin dedigi gibi ARGB kontrolcu almalisiniz.

Linkteki urunu kullanmadim, incelemedim ama Teknobiyotik'ten alisveris yapmaktan kaciniyorum sahsen. Cok var piyasada ARGB kumandali kontrolcu.

Piyasada 8 portlu MSI ARGB kontrolcü vardı, bulursan o da olur.

Estağfurullah.

Evet hocam MSI 8 portlu olanı da gördüm 180 TL civarında stoklarda yok bulabılırsem lınk alacağım. Bulamazsam Teknobiyotik'dekı Dark marka alacağım.

Telefondan detayli inceleyemedim anakarti pardon hocam.

RGB header da yokmus kartinizda, program ile senkron calisma secenegini eliyoruz direkt kumandayla kontrol etmelisiniz. Yani arkadasin dedigi gibi ARGB kontrolcu almalisiniz.

Linkteki urunu kullanmadim, incelemedim ama Teknobiyotik'ten alisveris yapmaktan kaciniyorum sahsen. Cok var piyasada ARGB kumandali kontrolcu.

PC'yi oradan toplamıstım bir sorun yasamadım. Bu kontrolcuyu de MSI 8 portlu olanını bulamazsam mecbur alacağım.

Geri
Yukarı