MSI B150 DRAM - VGA Ledi Yanıp Sönüyor

mühendizz

Kilopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte Vision G Z490 Anakart / Intel i9 10900KF İşlemci / ID Cooling AuraFlow X 240mm Sıvı Soğutma / Gigabyte Aorus Extreme RTX 3080 Ekran Kartı / Corsair Vengeance RGB PRO 2x16 GB DDR4 3600 MHz CL18 RAM / Samsung 990 Pro NVMe M.2 SSD 1 TB / Corsair 4000X Kasa / XPG 850W 80+ Gold PSU / Gameon 28" IPS 4K UHD 144Hz Monitör / Corsair K95 Platinum RGB Klavye / Corsair Glaive RGB Mouse / Corsair Void Pro Wireless RGB
Meslek
Makina Mühendisi
Merhaba arkadaşlar.
Yeni bir 8 GB bellek taktıktan sonra bilgisayarda arada donmalar takılmalar oluyordu zaten, ayrıca oyunlarda 5-6 saniye sonra donup kalıyor ve PC kendine reset atıyordu. Bugün RAM slotunu değiştirdim ve RAM'i temizledim. Bilgisayar açılırken anakartımda bulunan VGA-DRAM-CPU ledlerinden DRAM ve VGA'nın yanıp söndüğünü fark ettim. Tamam RAM sorunlu onu zaten anladım ama VGA'da ne gibi bir sorun olabilir?
  • Anakartım: MSI B150 Gaming M3
  • Ekran kartım: Zotac GTX650 1GB 128 bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı