MSI B350 PC MATE Sisteme Kasa ve PSU Önerisi

Nazmi1234

Hectopat
Daha fazla  
RX580 ve MSI B350 PC MATE sistem topladım bu bileşenlere uygun hava kontrolünü iyi sağlayan sağlam malzeme kalitesi olan kasa önerir misiniz? İkinci ise PSU sağlam dayanıklı olsun teşekkürler hepinize.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey soracağım neden bu ürünü seçtiniz ne gibi özellikleri iyi.
Phanteks P300'ün hava sirkülasyonu harikadır. Şık görünümü, PSU saklama yeri ve rahat kablolama, kablolama sonrasında güzel görünüm sebebiyle seçtim.
Güç kaynağını ise Bronz ve 80+ sertifikaları nedeniyle seçtim. Ayrıca FSP Seasonic'ten sonra en kaliteli en az şikayet alan PSU markasıdır. Seasonic önermedim çünkü kasaya bütçe kalmazdı.

Bir şey soracağım neden bu ürünü seçtiniz ne gibi özellikleri iyi.
Phanteks P300'ün hava sirkülasyonu harikadır. Şık görünümü, PSU saklama yeri ve rahat kablolama, kablolama sonrasında güzel görünüm sebebiyle seçtim.
Güç kaynağını ise Bronz ve 80+ sertifikaları nedeniyle seçtim. Ayrıca FSP Seasonic'ten sonra en kaliteli en az şikayet alan PSU markasıdır. Seasonic önermedim çünkü kasaya bütçe kalmazdı.
Fan sayısı az ama.

Önemli olan fan sayısı değil. O fanın işlevi. Havayı dışarıya aktarabilmesidir. Mesela Everest kasalarda 5 Tane fan görebilirsiniz.Fakat hiç bir işe yaramazlar. Çünkü kasalar kapalı kutu gibidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı