MSI B350M BAZOOKA Athlon X4 950 için BIOS Güncellemesi

sssbbb

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, yeni bir kasa topladım daha işletim sistemi vs. yüklü değil; Kasam çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Anakartım başlıkta görüldüğü gibi MSI B350m ve işlemcim Athlon X4 950. Kasanın açılıp görüntü gelmemesinin sebebinin anakarta BIOS güncellemesi yapılması gerektiğinden kaynaklanabileceğini gördüm başka forumda. Böyle bir şey olabilir mi? Yani bu anakartı sıfır toplanmış bir kasada ilk açılımda görüntü alamamanın sebebi bu olabilir mi? Mesala Ryzen 3 1200 de alsam aynı şey mi olacaktı? Onda da güncelleme yapılması gerekir miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın var dimi? Çünkü benim topladığım sistemde sorun olmamıştı.
Evet var kardeşim, Asus b350m e anakart ile de denedim sonuç aynı.
1 haftadır aynı sorundan muzdaripim, ryzen 3 1200 kullanıyorum ve şimdiye kadar sadece biosa gelebildim oradan m-flash ile bios güncellemesi yapacaktım ama m-flasha basıp tamam diyince görüntü tekrar gitti. En iyisi servise göndermek gibi duruyor. Tek değilsin merak etme. [emoji16]

1 haftadır aynı sorundan muzdaripim, ryzen 3 1200 kullanıyorum ve şimdiye kadar sadece biosa gelebildim oradan m-flash ile bios güncellemesi yapacaktım ama m-flasha basıp tamam diyince görüntü tekrar gitti. En iyisi servise göndermek gibi duruyor. Tek değilsin merak etme. [emoji16]

MSI serisi maalesef AMD ile sıkıntılı duruyor o zaman..

Arkadaşlar var mı bize bir tavsiyeniz?

Ben bir adet Ryzen 7 1700; Athlon 950X sistem kurdum bahsettiğiniz gibi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

Hocam sizin anakart ne idi tam ilk açılışta x4 950 ile direkt açıldı mı ben de no signal diyor?

@Battal hocam bazooka anakarti sıfirladim üzerinde herhangi bir bios yok yüklü olarak su an, default ne ise o, görüntü olmadığı için tam sürüm bilemiyorum.

Elimde Asus b350m de var o da aynısını yapıyor,

Mesela işlemcimi ryzen 3 1200 ile değiştirsem aynı sorunu yaşar miyim?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı