MSI B350M GAMING PRO anakart BIOS downgrade

Snayperska

Kilopat
Yer
Darıca/KOCAELİ
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ilginç bir sorunum var. Anakartım ilk geldiğinde tam hatırlamıyorum ancak 2017 tarihli bir BIOS yüklüydü. Sistemi kurdum format attım Update, Driver yükleme vs bunları yaptıktan sonra yeniden başlat dediğimde kasa monitör kısaca her şeyde enerji var, anakart üstünde hata ışığı falan yanmıyor ancak görüntü gelmiyordu, önyükleme yapmıyordu. Kasayı tekrar PSU butonundan aç kapa yapınca açılıyordu. Bunu yaşayan arkadaşlar da varmış. Her neyse ben 7A39V2L kodlu BIOS sürümünü (beta olmayan güncel sürüm) yüklediğimde yine aynı sorun devam etmekte. Beta sürümü 7A39V2NQ(beta version) yüklediğimde ise herhangi bir sorunla karşılaşmadan bilgisayarımı kullanabiliyorum. Konuyla alakalı bilgi sahibi arkadaşlardan ricam, isteğim şudur. Resimde işlemcimin uyumlu olduğu BIOS mevcut linki de en sağda indirdim fakat bu sürüme geri dönemiyorum. Dönme isteğim ise bir umut sorunu çözeceğine olan inancımdır. M-Flash üzerinden dönmeye çalıştığımda bana bir uyarı veriyor tam hatırlamıyorum ancak eski olduğu için yüklememi önermiyor gibi bir uyarı veriyor. Downgrade yapılabiliyor ise bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

ANAKARTIMIN BIOS DOWNLOAD SAYFASI

Dosya Ekleri

• 213.jpg
    213.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 412412.jpg
    412412.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı